معرفی فیلم After We Collided 2020

کد مطلب 12187 1399-08-02 04:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم After We Collided 2020 زبان اصلی
ژانر : درام , عاشقانه
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Josephine Langford,Hero Fiennes Tiffin,Louise Lombard,Dylan Sprouse, تعداد آراء : 5,722
خلاصه داستان : تسا متوجه می شود که درگیر رابطه پیچیده ای با هاردین اسکات است. پس از جدایی از او ، تسا کارآموزی خود را در شرکت انتشارات ونس را آغاز می کند ، جایی که او توجه همکار جدید خود ، ترور را به خود جلب کرده است. ادامه مطلب 105دقیقه 10 / 5.3 امتیاز IMDB 2020تاریخ انتشار


فیلم After We Collided 2020بعد از برخورد ما (After We Collided) یک فیلم در ژانر درام , عاشقانه محصول 2020 ایالات متحده آمریکا به کارگردانی «راجر کامبل» و نویسندگی «آنا تاد» و «ماریو سلایابر» اساس رمانی با همین نام نوشته «آنا تاد» ساخته شده است،  این فیلم دنباله‌ای بر فیلم "بعد از آن" ( فیلم After 2019) به‌شمار می‌رود.
در این فیلم ستارگانی همچون «جوزفین لانگفورد» ، «هیرو فاینس-تیفین» بازیگر فیلم ساکت کردن ( فیلم The Silencing) ، «لوئیز لومبارد» ، «دیلن اسپروز» ، «کندیس کینگ» ، «چارلی وبر» ، «ماکس راگونه» ، «سلما بلر» ، «شین پل مکجی» ، «راب استس» ، «کریماه وست بروک» و «ساموئل لارسن» به ایفای نقش میپردازند.
فیلم After We Collided 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده ، بعد از برخورد ما 2 « فیلم (After 2 (2020 با زیرنویس فارسی چسبیده»پس از اینکه ما در تاریخ 2 سپتامبر 2020 در سینماهای کشورهای اروپایی اکران شد قرار است به طور همزمان در تاریخ 23 اکتبر 2020 توسط Open Road Films در سینماها و شبکه های VOD ایالات متحده آمریکا اکران شود.
همچنین تایید شده است دو دنباله دیگر از این سری فیلم در دست ساخت است.
تا لحظه نگارش این مقاله «After We Collided» توانسته در باکس آفیس جهانی بیش از 45 ملیون دلار درآمد کسب کند که با توجه به تعطیلی سینما در بسیاری از نقاط جهان به دلیل اپیدمی کرونا فروش خوبی به حساب می آید.
فیلم با نقدهای تماما منفی منتقدان مواجه شد ، بطوری که منتقدین وب‌گاه نقد فیلم Rotten Tomatoes از 5 نقد منتشر شده ، امتیاز 0 درصد رضایتمندی خود از فیلم را ثبت کردند.
" این فیلم دارای رده بندی سنی بزرگسال میباشد و تماشای به افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود". داستانتسا متوجه می شود که درگیر رابطه پیچیده ای با هاردین اسکات است.
پس از جدایی از او ، تسا کارآموزی خود را در شرکت انتشارات ونس را آغاز می کند ، جایی که او توجه همکار جدید خود ، ترور را به خود جلب کرده است.
فیلم After We Collided 2020


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :