این بند ساعت هر چه را که می خواهید برایتان انجام می دهد

کد مطلب 1115 1399-05-14 19:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرکت Glide به تازگی یک بند جذاب برای اپل واچ را به کابران عرضه داشته است که قابلیت فوق العاده ای را به این ساعت هوشمند اضافه می کند.


این بند ساعت هر چه را که می خواهید برایتان انجام می دهد


دسته بندی : اختراعات جدید


با تغییر کوچکی در بند اپل واچ تان میتوانید آن رابه یک دوربین فیلم برداری تبدیل کنید
 
بطور معمولا دارندگان گجت ها و اسمارت فون ها برای خود چندین وسیله جانبی را تهیه می کنند تا در برخی شرایط خاص بتوانند بهترین استفاده را از گجت خود داشته باشند. شرکت Glide به تازگی یک بند جذاب برای اپل واچ را به کابران عرضه داشته است که قابلیت فوق العاده ای را به این ساعت هوشمند اضافه می کند.
 
سازنده این بند با قرار دادن یک دوربین دو مگاپیکسلی در بند جلو به عنوان دوربین سلفی و دوربین 8 مگا پیکسل در سمت دیگر بمنظور عکاسی از نمای روبرو امکان فیلم برداری را برای کاربر براحتی مهیا کرده است. روی بند CMRA یک دکمه قرار داده شده است که با فشار دادن آن عکس گرفته شده ثبت خواهد شد و با نگه داشتن آن به مدت چند ثانیه فیلم برداری با کیفیت HD آغاز خواهد شد.
 
به گفته سازنده این بند پس از هر بار شارژ صدها عکس یا 30 دقیقه فیلم خواهد گرفت. همچنین سوییچ کردن بین دوربین های جلو و عقب با دوبار فشار دکمه امکان پذیر خواهد بود. متعادل کردن شیب ها،لنز، کاهش نویز و بهینه سای پیکسل ها بعلاوه 8 گیگابایت حافظه داخلی برای ذخیره سازی تصاویر از جمله دیگر امکانات این بند است.
 
در این بند یک اپلیکیشن چت برای آیفون و اپل واچ نیز تدارک دید شده است؛ همچنین به لطف این دوربین می توانید بدون نیاز به آیفون پیام از پیش ضبط شده ای را برای دیگران ارسال کنید. این محصول برای خریداران همراه با یک داک رایگان مجهز به پک باتری داخلی اس که انرژی ذخیره شده در آن برای دو  بار شارژ کامل بند و ساعت در سفر کفایت می کند ارائه می شود.
قیمت این محصول 149 دلار است که تا سال 2017 به 249 دلار افزایش خواهد داشت.
 

 بند اپل واچ
 

فناوری نوین
 

 دوربین فیلم برداری در بند اپل واچ 
 
منبع:yjc.ir


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :