آپدیت رابط کاربری MIUI 12 ردمی نوت 8T به صورت جهانی ارایه شد

کد مطلب 12591 1399-08-04 20:04
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ترنجی/ هفته گذشته بود که خواندیم آپدیت MIUI 12 ردمی Note 8T تا اواسط پاییز ارایه می شود. در هفته اول آبان هستیم و کمی زودتر از انتظار می بینیم که آپدیت رابط کاربری MIUI 12 ردمی نوت 8T به صورت جهانی ارایه شد
ترنجی/ هفته گذشته بود که خواندیم آپدیت MIUI 12 ردمی Note 8T تا اواسط پاییز ارایه می شود. در هفته اول آبان هستیم و کمی زودتر از انتظار می بینیم که آپدیت رابط کاربری MIUI 12 ردمی نوت 8T به صورت جهانی ارایه شد. مسلما این می تواند خبر خوبی برای کاربران باشد.

بد نیست بدانید که اواسط پاییز سال گذشته بود که ردمی نوت ۸ تی (Redmi Note 8T) با NFC و اسنپدراگون ۶۶۵ به قیمت ۱۷۹ یورو رسما معرفی شد. تقریبا ۲ ماه پیش آپدیت MIUI 11 ردمی Note 8T به صورت جهانی ارایه شد.

شیائومی شروع به ارایه جدیدترین نسخه MIUI 12 برای Redmi Note 8T در بازار جهانی کرده است. بیلد سیستم عامل آن 12.0.1.0.QCXMIXM بوده و البته هنوز هم مبتنی بر Android 10 است. وصله امنیتی اکتبر نیز ارائه می شود.

با این حال، اگر یک مالک اروپایی هستید، ممکن است به روزرسانی کمی دیرتر انجام شود. واحدهای خارج از چین و به خصوص اروپا در حال دریافت MIUI 12 هستند که مدت زیادی منتظر آن بودند.

به هر حال، جدا از همه ویژگی های ذاتی MIUI 12 در این تغییر بهینه سازی هایی برای طرح Control Center در حالت افقی اشاره شده است. رفع دیگر مربوط به نویزهایی است که هنگام خاموش شدن از صفحه می شنوید.

ردمی نوت 8T به عنوان نسخه NFC دارد دستگاه محبوب ردمی نوت ۸ در بازارهای اروپایی که NFC برای آن ها اهمیت دارد ارایه شد. در بازار کشور ما هم به وفور یافت میشد.

شما ردمی Note 8T دارید؟ آپدیت MIUI 12 آن را دریافت کردید؟این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :