بهترین فروشگاه ساز ایرانی+راهنمای انتخاب

کد مطلب 1116 1399-05-14 19:26
زمان تقریبی مطالعه 4دقیقه
  همان چیزی که همه به آن می گویند طراحی سایت، به این معنی که وقتی شما یک وب سایت میخواهید راه اندازی کنید به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید و وقتی حرف از وب سایت فروشگاه اینترنتی و نیازهای آن می شود نیاز به یک فروشگاه ساز است.


بهترین فروشگاه ساز ایرانی+راهنمای انتخاب


دسته بندی : ترفندهای اینترنتی


فروشگاه ساز چیست؟
 در ابتدا باید بدانیم "فروشگاه ساز" چیست و به چه دردی میخورد؟فروشگاه ساز یک نرم افزار مدیریت محتوا است.  همان چیزی که همه به آن می گویند طراحی سایت، به این معنی که وقتی شما یک وب سایت میخواهید راه اندازی کنید به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید و وقتی حرف از وب سایت فروشگاه اینترنتی و نیازهای آن می شود نیاز به یک فروشگاه ساز است. چه نکاتی را باید در "خرید فروشگاه ساز" نظر بگیریم؟1-  پشتیبانی
 
نرم افزار فروشگاه ساز
پشتیبانی از همه چیز مهمتر است . چرا که شما اگر اطلاعات کمی داشته باشید خودتان با سورس های رایگان می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. مهم این است که تیمی زبده و کاربلد بتوانند شما را راهنمایی و یا مشکلات شما را حل کنند.این موضوع زمانی که شما یک کسب و کار دارید بسیار مهمتر از یک وب سایت سرگرمی است. مسیله بعدی این است که پشتیبان شما نباید فقط یک فرد فنی باشد و علاوه بر اطلاعات فنی باید اصول حاکم بر یک فروشگاه اینترنتی را بداند به عنوان مثال روش ارسال مرسولات، قرارداد با پست، ارسال اس ام اس ، پیگیری سفارشات و....2 – امکانات و کیفیت نرم افزار فروشگاه سازباید گفت متاسفانه اکثر نرم افزار هایی که تحت عنوان فروشگاه ساز به مردم فروخته میشوند تماما همان فروشگاه ساز های آماده هستند که ویرایش شده اند. اما کدام طراحی مخصوصی برای کاربران ایرانی شده است و متاسفانه اکثر افراد از داشتن یک راهنما برای خرید فروشگاه ساز محروم هستند و در انتخاب اشتباه میکنند. به همین دلیل این مقاله را نوشتیم تا شما را در خرید فروشگاه ساز راهنمای کنیم.
3- بررسی امکانات مورد نظر کسب و کار شما .هرکسب و کاری امکانات منحصر به فرد خود را میخواهد . بررسی کنید چه چیزی را چگونه میخواهید بفروشید ؟به عنوان مثال اگر قصد همکاری با پست را دارید باید سیستم شما از این موضوع پشتیبانی کند . درگاه مورد نظر شما یا روش پرداخت مورد نظر شما مهترین مسایلی است که باید بررسی کنید ببنید آیا آن فروشگاه ساز جوابگوی  نیازهای شما هست یا خیر4- قیمت خواه ناخواه همیشه مهمترین عامل قیمت است اما باید مفاهیمی چون کیفیت پشتیبانی ، کیفیت نرم افزار را در کنار آن قرار داد .و یک تعادل متناسب با کسب وکار شما ایجاد کرد. بهتر است اگر هنوز مطمئن نیستید باید از پلان های ضعیف تر و ارزان تر شروع کنید و سپس پس از اطمینان به آن فروشگاه ساز از پلان های بالاتر استفاده کنید 5-اپلیکیشن موبایل برای فروشگاه اینترنتی خود دشته باشیدداشتن اپلیکیشن موبایل امروز آنقدر مهم شده است که فروشگاه اینترنتی که اپلیکیشن موبایل نداشته باشد عملا از دور  خارج میشود. شما باید در کنار داشتن یک وب سایت فروشگاهی ، اپلیکیشن فروشگاهی خود را هم به مشتریانتان ارایه دهید تا در تلفن همراهشان نیز همیشه دسترسی مستقیم به شما ومحصولات شما داشته باشند و به راحتی هرچه تمام بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند که بدون اپ موبایل فروشگاه ساز این امر غیر ممکن است. مثل کسب و کار موفقی چون دیجی کالا که هم وب سایت و هم اپلیکیشن موبایل را برای مشتریان خود ارایه داده است. با توجه به تعداد بیشتر تلفن های همراه اندریود داشتن اپ موبایل اندروید بسیار مهم تر است.معرفی بهترین فروشگاه ساز دید سردبیر (پروفی شاپ)
بهترین فروشگاه ساز
 چرا فروشگاه ساز پروفی شاپ پیشنهاد ما به شما است؟
 خرید فروشگاه ساز
با تحقیقاتی که ما در راستای انتخاب بهترین فروشگاه ساز انجام دادیم. که این تحقیقات بین فروشگاه ساز های ایرانی انجام شده است. به دلایل زیر فروشگاه ساز پروفی شاپ را به شما پیشنهاد میکنیم.
1- پشتیبانی قدرتمند (به راحتی میتوانید از مشتریان از کیفیت پشتیبانی پروفی شاپ تحقیق کنید)
2- پروفی شاپ اولین فروشگاه ساز بومی که تماما به از پایه توسط تیم اختصاصی پروفی شاپ تولید شده است.
3- کارشناسان حرفه ای پروفی شاپ ( این فروشگاه ساز توسط کارشناسان مجربی که نه تنها برنامه نویسند بلکه یک تیم تجارت الکترونیک آشنا با چالش های خرید و فروش اینترنتی در ایران پشتیبانی این سیستم را برعهده دارد )
4- قیمت و کیفیت درکنار هم ( پروفی شاپ با هدف کاهش هزینه ها قیمت ها را شکسته اما کیفیت بسیار بالایی دارید به صورتی که کسب و کارهای بزرگ هم به جای خرج میلیون ها تومان پول از پروفی شاپ استفاده میکنند )
5- اپ موبایل – پروفی شاپ علاوه بر یک وب سایت حرفه ای فروشگاهی به شما یک اپلیکیشن موبایل می دهد و این اپ در استور های ایرانی مانند بازار قرار میگیرد و این امر به شدت به کسب و کار اینترنتی شما کمک خواهد کرد.
جهت خرید و ورد به فروشگاه ساز پروفی شاپ کلیک کنید
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :