بررسی تغییرات فصل چهارم از چپتر دوم Fortnite

کد مطلب 2165 1399-06-11 23:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/ از اوایل هفته بود که شایعاتی حول فصل چهارم از چپتر دوم فورتنایت به گوش رسید. اینکه اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، قرار است که همکاری بسیار بزرگ با مارول داشته باشد
گیم اسکن/ از اوایل هفته بود که شایعاتی حول فصل چهارم از چپتر دوم فورتنایت به گوش رسید. اینکه اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، قرار است که همکاری بسیار بزرگ با مارول داشته باشد. همچنین یک تیزر هم از فصل چهارم منتشر شده بود که کاراکتر ثور را پشت لوگو فورتنایت نشان می‌داد. کاربران در این فکر بودند که احتمالا ثور کاراکتر ویژه بتل‌پس فصل چهارم باشد، بااین‌حال پنجشنبه ظهر ۶ شهریور ماه فصل چهارم بازی فورتنایت چپتر ۲ در دسترس قرار گرفت و شاهد یکی از متفاوت‌ترین فصل‌های فورتنایت تابه‌امروز هستیم.

www.gamescan.net


فصل چهارم به‌صورت کامل به قهرمان‌های مارول اختصاص دارد. همچنین تغییراتی هم در نقشه فورتنایت اعمال شده تا بیش‌ازپیش حضور این ابرقهرمان‌ها حس شود. اولین و جالب‌ترین مورد، این است که دیگر خبری از جزیره همیشگی بازی نیست و کاربران قبل از اینکه سوار بتل باس بازی شوند، در Shield Helicarrier یکدیگر را ملاقات می‌کنند. این در حالی است که فصل‌های گذشته، بازیکنان در یک جزیره کوچک در نزدیکی نقشه اصلی فورتنایت، اسپاون می‌شدند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :