Cover Fire؛ بهترین شوتر آفلاین موبایل را تجربه کنید

کد مطلب 2169 1399-06-11 23:11
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ویجیاتو/ امروز می‌خواهیم درمورد عنوانی صحبت کنیم که خود را به عنوان بهترین شوتر آفلاین موبایل معرفی می‌کند. ساخته استودیو Genera Games که جزو فعال‌ترین بازیسازان موبایلی محسوب می‌شود شدیدا پرطرفدار است
ویجیاتو/ امروز می‌خواهیم درمورد عنوانی صحبت کنیم که خود را به عنوان بهترین شوتر آفلاین موبایل معرفی می‌کند. ساخته استودیو Genera Games که جزو فعال‌ترین بازیسازان موبایلی محسوب می‌شود شدیدا پرطرفدار است.

داستان همان چیزی است که چشم بسته حدسش را میزنید. گروهکی تروریست و تبهکار درصدد بر هم زدن نظم جهان است و شما عضو تیمی از نیروهای ویژه که به دنبال منهدم کردن این گروهک است. البته صحبت از یک شخصیت نیست و به مرور زمان شخصیت‌های بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرند. شخصیت‌هایی که فراتر از یک پوسته و چهره جدید عمل می‌کنند و به کل ریتم مراحل و روند گیم‌پلی بازی را دستخوش تغییر می‌کنند.

Cover Fire از همان دسته بازی‌هایی است که کارکتر شما به صورت مداوم پشت اجسام داخل محیط کاور گرفته. شما قابلیت تکان دادن او و راه رفتن در محیط را ندارید. اما می‌توانید بین سنگرها و اجسام داخل محیط حرکت کنید و پشت هرکدام که خواستید پناه بگیرید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 350 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :