NEO:BALL؛ تجربه یک رقابت رنگی

کد مطلب 2176 1399-06-11 23:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ بازی جدید NEO:BALL اثری ورزشی است که در آن می‌توانید به شکل دیگری فوتبال را در میان رنگها تجربه ‌کنید.

بازی اندروید NEO:BALL برای آن دسته از افرادی طراحی و منتشر شده است که طرفدار رقابتی هیجان انگیز هستند
زومجی/ بازی جدید NEO:BALL اثری ورزشی است که در آن می‌توانید به شکل دیگری فوتبال را در میان رنگها تجربه ‌کنید.

بازی اندروید NEO:BALL برای آن دسته از افرادی طراحی و منتشر شده است که طرفدار رقابتی هیجان انگیز هستند. این بازی که در سبک ورزشی خودی نشان داده، با الهام از رشته پر طرفدار فوتبال توسعه داده شده است. اصلاً مهم نیست که طرفدار ورزش فوتبال هستید یا نه، چرا که گیم‌پلی این بازی به قدری جذاب است که می‌تواند هر کسی را به خود جذب کند.

با ورود به بازی آموزشی کوتاهی از چگونه رقابت کردن و همچنین کنترل کپسول‌ها یا CAR به بازیکنان داده می‌شود. هدایت این ماشین کوچک سخت نیست. با لمسه هر سمت از صفحه گوشی، Car به همان سمت تغییر مسیر می‌دهد. پیروزی در هر مسابقه نیز دور از تصور نیست و فقط نیاز به دقت و سرعت عمل دارد. در وسط میدان توپی قرار داده می‌شود و شما با استفاده از Car خود باید به شکلی ضربه بزنه تا توپ وارد دروازه شود. هر زمین در دو طرف خود دروازه دارد که یکی برای شما و دیگری برای حریفان است. با پشت سر گذاشتن چند مرحله اول، شکل‌های مختلف ضربه زدن به توپ را یاد خواهید گرفت.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 47 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :