80 میلیون خسارت تلخ که پژو 207 روی دست صاحبش گذاشت

کد مطلب 2177 1399-06-11 23:19
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

بازار/قیمت عجیب و بسیار بالای خودروهای مختلف در این روزها باعث شده تا کلاهبرداران برای سود بیشتر دندان تیز کنند. با خرید یک ماشین کارکرده ولی بدون کارشناسی و دقت کافی ممکن است حتی تا 80 میلیون تومان ضرر کنید
بازار/قیمت عجیب و بسیار بالای خودروهای مختلف در این روزها باعث شده تا کلاهبرداران برای سود بیشتر دندان تیز کنند. با خرید یک ماشین کارکرده ولی بدون کارشناسی و دقت کافی ممکن است حتی تا 80 میلیون تومان ضرر کنید.

در برخی از موارد در بازدید از خودرو متوجه می‌شوید که تعداد زیادی از خریداران مانند عاشقانی سینه‌چاک در پی به دست آوردن خودرو موردنظر شما هستند. به‌صورت طبیعی شما تشویق می‌شوید که هر چه زودتر خودرو را خریده و از چنگ آن‌ها دربیاورید. اما غافل از اینکه همه آن‌ها بازیگرانی حرفه‌ای برای فریب شما و فروش سریع و بدون بررسی خودرو بوده‌اند. دقت داشته باشید خرید خودرو عاشقی و عجله بر نمی دارد. یکی از مشتریان سابق همراه مکانیک، دقیقا با همین ترفند حدود 80 میلیون تومان در خرید 207 خود ضرر کرده بود. اگر باور نمی‌کنید ویدئو زیر را ببینید:

 

 

ریسک خرید خودرو دست دوم را به صفر برسانید

همراه مکانیک موسس بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در ایران است و تلاش کرده تا با کارشناسی کردن تمام خودروها و ارائه ضمانت کارشناسی و پرداخت خسارت ریسک خرید خودرو دست دوم را به صفر برساند.

با خرید سفارشی از نمایشگاه همراه مکانیک:

از مشاوره رایگان انتخاب بهترین خودرو متناسب با نیاز و بودجه خود بهره‌مند خواهید شد.

  • نیازی نسبت به دنبال خودروی مورد نظر بگردید و وقت خود را تلف کنید؛ زیرا مشاور شما در بین تمام کانال‌های آگهی خودرو از جمله نمایشگاه همراه مکانیک به دنبال خودروی مورد نظر شما خواهد گشت و حداقل 3 مورد را برای کارشناسی به شما معرفی خواهد کرد.
  • خودروی کارشناسی شده به همراه گزارش کامل کارشناسی خریداری خواهید کرد.
  • ضمانت پرداخت خسارت کارشناسی روی خودرو به شما تقدیم خواهد شد.
  • از مشاوره حقوقی برای عقد قولنامه در محل بهره‌مند خواهید شد.
  • در صورت تمایل برای بعضی خودروها تمام مراحل تعویض پلاک توسط شرکت انجام می‌شود تا در این دوران کرونا به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنید.

برای استفاده از طرح خرید سفارشی همراه مکانیک در شهرهای تهران و کرج کافی است به https://www.hamrah-mechanic.com/car-buy/ مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید

 این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :