We Happy Restaurant؛ عجیب ترین رستوران عمرتان را مدیریت کنید

کد مطلب 2183 1399-06-11 23:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ بازی We Happy Restaurant مدیریت یک رستوران بزرگ و مجهز را به بازیکن می‌سپارد؛ اما این رستوران با تمام رستوران‌هایی که می‌شناسید، بسیار متفاوت است.

بازی هدایت یک رستوران را به شما می‌سپارد تا با راهبرد‌های صحیح و توسعه‌ی آن، انواع و اقسام مشتری‌ها را جذب رستوران خود کرده و خواسته‌هایشان را برآورده کنید
زومجی/ بازی We Happy Restaurant مدیریت یک رستوران بزرگ و مجهز را به بازیکن می‌سپارد؛ اما این رستوران با تمام رستوران‌هایی که می‌شناسید، بسیار متفاوت است.

بازی هدایت یک رستوران را به شما می‌سپارد تا با راهبرد‌های صحیح و توسعه‌ی آن، انواع و اقسام مشتری‌ها را جذب رستوران خود کرده و خواسته‌هایشان را برآورده کنید. اما رستوران شما بسیار عجیب یا به بیانی دیگر، بسیار پیشرفته است. به طوری‌که تمام غذا‌ها توسط دستگاه‌های بزرگ و عجیب ساخته می‌شوند و نمی‌توان به درستی طرز تهیه و مواد تشکیل‌دهنده‌ی غذاها را حدس زد. نکته‌ای دیگر که بعد از ورود به بازی موبایل We Happy Restaurant توجه شما را به خود جلب می‌کند، خروج مشتری‌ها از یک باجه‌ی تلفن است. موضوع زمانی عجیب‌تر می‌شود که از هدف کلی رستوران مطلع شوید؛ مشتری‌ها باید انقدر غذا بخورن تا منفجر شوند!

مشتری‌ها بعد از ورود به رستوران و خرید اولین غذا، در یک چرخه‌ی تکراری و مداوم خرید غذا وارد می‌شوند و تا زمانی‌که به‌معنی واقعی از خوردن زیاد منفجر نشوند، دست از غذا خوردن بر نخواهند داشت. هر بار که مشتری غذایی را سفارش می‌دهد و میل می‌کند، یک تغییر ژنتیکی در او رخ می‌دهد و کم کم شکل و شمایلی ژله‌ای پیدا می‌کند تا درنهایت، منفجر شود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 106 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :