مراسم The Game Awards 2020 آنلاین برگزار خواهد شد

کد مطلب 2202 1399-06-11 23:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/ همان‌طور که می‌دانید، در سال جاری اغلب رویدادهای بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی به علت همه‌گیری ویروس COVID-19 به صورت دیجیتالی برگزار شده‌اند. در همین حال، سوالاتی در مورد چگونگی برگزاری مراسم The Game Awards 2020 مطرح شده بود
گیم اسکن/ همان‌طور که می‌دانید، در سال جاری اغلب رویدادهای بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی به علت همه‌گیری ویروس COVID-19 به صورت دیجیتالی برگزار شده‌اند. در همین حال، سوالاتی در مورد چگونگی برگزاری مراسم The Game Awards 2020 مطرح شده بود.  مجری و تهیه‌کننده‌ی این مراسم اعلام کرد که این رویداد ویژه همانند هر ساله برگزار خواهد شد؛ با این تفاوت که به صورت دیجیتالی است.

www.gamescan.net


جف کیلی در گفتگو با وب‌سایت IGN اعلام کرد که مراسم The Game Awards 2020 در اواخر سال جاری میلادی برگزار خواهد شد. وی در تاریخ دقیق برگزاری این رویداد اعلام نکرد، اما به نظر می‌رسد همانند هر ساله در ماه دسامبر برگزار می‌شود. اما نکته‌ی مهم اینجاست که این مراسم نیز مانند دیگر رویدادها به صورت دیجیتالی و آنلاین اجرا خواهد شد. گرچه ممکن است باعث شود نمایش به طور طبیعی از نظر مقیاس و گستردگی کوچکتر به نظر برسد، اما کیگلی گفته است که برعکس این واقعیت خواهد بود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :