Goblin Defenders 2؛ سفر به دنیای موجودات عجیب و غریب

کد مطلب 2207 1399-06-11 23:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Goblin Defenders 2 – گابلین های مدافع 2 نام دومین بازی رسمی از سری بازی های Goblin Defenders از استودیوی Alawar Entertainment, Inc. است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است
آخرین خبر/ Goblin Defenders 2 – گابلین های مدافع 2 نام دومین بازی رسمی از سری بازی های Goblin Defenders از استودیوی Alawar Entertainment, Inc. است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

شما در این بازی به دنیایی خیالی و افسانه ای سفر می کنید. دنیایی که نه به دست انسان ها، بلکه به دست موجوداتی عجیب اداره می شود و به همین خاطر این دنیا کاملاً جایی متفاوت و فانتزی است. سبک اصلی بازی از نوع بازی های برج دفاعی (Tower Defense) است. اگر با این سبک از بازی ها آشنا نیستید باید بگوئیم که بازی های سبک برج دفاعی یکی از زیرمجموعه های ژانر اصلی استراتژی هستند که در آن بخش اصلی مأموریت های بازیکنان به مقاومت کردن در مقابل دشمنان خلاصه می شود. در اغلب این بازی ها یک مسیر پیچ در پیچ وجود دارد که مسیر اصلی حرکت دشمنان است. انتهای این مسیر به مرزهای شما متصل می شود و اگر دشمنان بتوانند خودشان را به مرزهای شما برسانند شما بازنده هستید.

شما وظیفه دارید تا با ایمن سازی مسیرهای موجود در بازی، مانع حرکت دشمنان شوید. اما برای این کار باید از استراتژی ها و تاکتیک های مختلفی بهره بگیرید. کار اصلی شما استفاده از برج های مختلف و پدافندهای دفاعی است که می توانید در کنار مسیر تعبیه کنید. در این صورت به محض نزدیک شدن دشمنان، برج های دفاعی شما آن ها را هدف گرفته و به آن ها حمله می کنند. در این بازی 60 مرحله اصلی در 3 دنیای مختلف طراحی شده است. انواع و اقسام قهرمانان در بازی Goblin Defenders 2 وجود دارند که هر کدام قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0.3 و بالاتر

حجم: 29 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :