Stack Fall؛ یک بازی ساده با چالش های فراوان

کد مطلب 2209 1399-06-11 23:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ویجیاتو/ امروز سراغ یکی از محبوب‌ترین و پردانلودترین بازی‌های آرکید استودیو VOODOO می‌رویم که عناوینی مانند Crowd City و Hole.io را در کارنامه خود دارد
ویجیاتو/ امروز سراغ یکی از محبوب‌ترین و پردانلودترین بازی‌های آرکید استودیو VOODOO می‌رویم که عناوینی مانند Crowd City و Hole.io را در کارنامه خود دارد. Stack Fall از ایده‌ای بسیار ساده بهره‌مند است که به نظر می‌رسد برگرفته از مسابقات رزمی و رکورد شکستن سنگ‌های روی هم قرار گرفته باشد. شما کنترل توپی را به دست می‌گیرید که روی سطحی دایره‌ای شکل در حال پریدن است. وقتی صفحه را لمس کنید، شتاب توپ حین برخورد با صفحه زیرینش شدت می‌گیرد و باعث می‌شود این صفحات شکسته شوند.

هدف این است که بتوانید با شکستن تمام صفحات، خودتان را به زمین برسانید. طبیعی است که همه چیز به همین سادگی پیش نمی‌رود و در این بین موانع زیادی وجود دارند که سد راهتان می‌شوند. موانع در Stack Fall با فرم صفحاتی رنگی ظاهر می‌‌شوند که قابل عبور نیستند و درصورتی که توپتان با سرعت زیادی به آن‌ها برخورد کند، شکسته شده و شما بازنده تلقی می‌شوید. به همین خاطر باید حواستان به مسیری که انتخاب کرده‌اید باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر

حجم: 67 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :