Alto’s Odyssey؛ سفری پر رمز و راز در صحرای بی انتها

کد مطلب 2210 1399-06-11 23:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ مجموعه Alto را می‌توان یکی از مجموعه‌های سرگرم کننده روی موبایل دانست که تابه‌امروز دو نسخه از آن عرضه شده است. بازی Alto’s Odyssey یکی از بهترین بازی های آفلاین اندروید به حساب می‌آید که بازیکن را در نقش یک اسکیت سوار قرار می‌دهد و باید در صحرای بی‌انتها مشغول اسکیت سواری شود
زومجی/ مجموعه Alto را می‌توان یکی از مجموعه‌های سرگرم کننده روی موبایل دانست که تابه‌امروز دو نسخه از آن عرضه شده است. بازی Alto’s Odyssey یکی از بهترین بازی های آفلاین اندروید به حساب می‌آید که بازیکن را در نقش یک اسکیت سوار قرار می‌دهد و باید در صحرای بی‌انتها مشغول اسکیت سواری شود. البته صحرای نامتناهی Alto’s Odyssey شامل محیط‌های متفاوتی می‌شود.

جالب‌ترین نکته در مورد نسخه آدیسی، این است که بازیکنان در طول ماجراجویی خود با موانع و حیوان‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوند. بعضی از این المان‌های محیطی، به کمک شما می‌آیند تا آیتم‌های بیشتری را جمع کنید و بدون هیچ خطری بخش مورد نظر را پشت سر بگذارید. این در حالی است که بعضی وقت‌‌ها هم امکان دارد المان‌های محیطی باعث ناکامی شما شوند. از دیگر ویژگی‌های بازی Alto’s Odyssey هم می‌توان به حالت ذن (Zen Mode) اشاره کرد که بازیکن بدون هیچ چالشی، می‌تواند از جهان زیبای بازی لذت ببرد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 71 مگابایت

لینک دانلود برای اندرویداین مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :