تریلر جدیدی از بازی Kamen Rider: Memory of Heroez منتشر شد

کد مطلب 2216 1399-06-11 23:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) امروز هم دست به کار شد و تریلری جالب از بازی Kamen Rider: Memory of Heroez را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در همین خبر می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این تریلر باشید
گیم فا/ شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) امروز هم دست به کار شد و تریلری جالب از بازی Kamen Rider: Memory of Heroez را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در همین خبر می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این تریلر باشید.

Kamen Rider از سری عناوین جالبی است که تاکنون شاهد عرضه‌ی نسخه‌های متنوعی از آن برروی پلتفرم‌های مختلف بوده‌ایم. جدیدترین نسخه‌ی این سری Kamen Rider: Memory of Heroez نام دارد که در آن می‌توانید از میان سه قهرمان به انتخاب یکی پرداخته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. بندای نامکو نیز با هدف آشنایی بازی‌بازان، این روزها اطلاعات زیادی را در مورد این بازی عرضه می‌کند، در همین راستا، چند روز قبل نیز ویدئویی ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شد.

امروز نیز تریلری یک دقیقه‌ای از یکی از قهرمانان Kamen Rider: Memory of Heroez به نام Kamen Rider Zero-One در دسترس قرار گرفت که اگر قصد تجربه‌ی بازی را داشته باشید، توصیه می‌کنیم در همین خبر آن را تماشا و دریافت کنید. این اثر قرار است در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) راهی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ شود. ضمنا این نسخه از زیرنویس انگلیسی پشتیبانی خواهد کرد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :