پیش‌نمایش بازی Baldur’s Gate III

کد مطلب 2247 1399-06-12 00:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/دروازه‌های بالدور، نام یک سری بازی قدیمی است که تخم نسخه اول آن را شرکت بایوور در سال ۱۹۹۸ میلادی کاشت و بعد از آن، چندین نسخه فرعی هم از آن برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد. اما هنوز دو بازی شماره‌دار این سری، خیلی طرفدار دارند و اگر بخواهید می‌توانید نسخه‌های بهبود یافته آنان را حتی روی گوشی‌های همراه نیز پیدا کنید
گیم اسکن/دروازه‌های بالدور، نام یک سری بازی قدیمی است که تخم نسخه اول آن را شرکت بایوور در سال ۱۹۹۸ میلادی کاشت و بعد از آن، چندین نسخه فرعی هم از آن برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد. اما هنوز دو بازی شماره‌دار این سری، خیلی طرفدار دارند و اگر بخواهید می‌توانید نسخه‌های بهبود یافته آنان را حتی روی گوشی‌های همراه نیز پیدا کنید. نسخه شماره‌دار جدید این سری اما دیگر در دست بایوور نیست بلکه توسعه‌دهنده‌ای به نام Larian Studios که سابقه ساخت مجموعه بازی‌های Divinity را داشته ساخت آن را بر عهده گرفته است. این استودیو واقعاً امکانات زیادی ندارد اما بازی‌های آنان درست به مانند عناوین استراتژیک و نقش آفرینی کلاسیک هستند با این تفاوت که ظاهری مدرن دارند.

www.gamescan.net


دروازه‌های بالدور بر اساس بازی‌های تخته‌ای Dungeons & Dragons (به اختصار D&D) تولید می‌شوند و نسخه سوم نیز از این حیث، شباهت بسیار بیشتری به این سری بازی‌های تخته‌ای دارد. ابتدا بیایید ببینیم این بازی تخته‌ای که از آن اسم بردیم چیست. بازی‌های D&D در دهه هشتاد میلادی، سرگرمی اصلی خیلی از جوانان آمریکایی بود. بازی به زبان‌های متفاوت در نقاط مختلف جهان عرضه شده و تا به حال هم پنج نسخه اصلی از آن به بازار آمده است. در این بازی‌ها یک داور وجود دارد که کتاب قطور قوانین بازی را بر عهده دارد و حداقل دو بازیکن که تاس می‌اندازند و با توجه به قوانین بازی در داستان به پیش می‌روند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :