MARVEL Battle Lines؛ ترکیبی از قهرمانان جهان را داشته باشید

کد مطلب 2262 1399-06-12 00:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

مجله پلازا/ بازی مارول Battle Lines یک عنوان جدید محسوب می‌شود که به سبک نقش‌آفرینی یا RPG با المان‌های Gacha (چیزی شبیه همان لوت‌باکس‌ها که بازیکنان را مجبور به پرداخت پول می‌کند) است. در این بازی مارول بازیکنان، قهرمانان مارول را به میهمانی خود جذب می‌کنند و از آن‌ها برای نبرد استفاده می‌کنند




مجله پلازا/ بازی مارول Battle Lines یک عنوان جدید محسوب می‌شود که به سبک نقش‌آفرینی یا RPG با المان‌های Gacha (چیزی شبیه همان لوت‌باکس‌ها که بازیکنان را مجبور به پرداخت پول می‌کند) است. در این بازی مارول بازیکنان، قهرمانان مارول را به میهمانی خود جذب می‌کنند و از آن‌ها برای نبرد استفاده می‌کنند. فهرست شامل بیش از 300 کاراکتر از جمله مرد آهنین، مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا، کاپیتان مارول، ثور و تانوس است. شما می‌توانید با بازیکنانی از سراسر جهان تیم تشکیل دهید یا به نیروی نجات جهان بپیوندید. علاوه بر این، شما حالت عملیات نظامی و PvP آنلاین می‌گیرید و می‌توانید قهرمانان خود را از راه‌های مختلف ارتقا دهید. همیشه باید مراقب و هوشیار باشید؛ در غیر این صورت ممکن است کنترل اوضاع را از دست بدهید!

Battle Lines بهترین بازی مارول نیست. با این حال، با توجه به تعداد کم بازی‌های مارول، رقبای چندانی ندارد و بدون شک بهترین بازی مارول اندروید است که نبردها در یک موقعیت دشوار 3×4 انجام می‌شود. بازی Battle Lines برای چند ده ساعت مناسب است، پیش از اینکه المان‌های پرداخت درون برنامه‌ای مانع انجام کارتان شوند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر

حجم: 65 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.



این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :