Eyes – The Horror Game؛ بازی که شما را زهره ترک می‌کند

کد مطلب 2277 1399-06-12 00:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ یکی دیگر از بازی‌های ترسناکی که بعد از عرضه به محبوبیت زیادی در بین گیمرها دست پیدا کرد، بازی Eyes – The Horror Game بود. داستان بازی شما را در نقش شخصی قرار می‌دهد که برای جمع آوری اشیای قیمتی وارد مکان‌های مختلف می‌کند
زومجی/ یکی دیگر از بازی‌های ترسناکی که بعد از عرضه به محبوبیت زیادی در بین گیمرها دست پیدا کرد، بازی Eyes – The Horror Game بود. داستان بازی شما را در نقش شخصی قرار می‌دهد که برای جمع آوری اشیای قیمتی وارد مکان‌های مختلف می‌کند. مانند اکثر بازی‌های اینچنینی قطعا شما تنها نیستید و یک روح‌های سرگردان قصد نابودی شما را دارد. شما در ابتدا می‌توانید درجه‌‌ی سختی و هیمنطور روح سرگدان خودتان انتخاب کنید. بازی در کل شامل ۵ درجه‌ی سختی می‌شود که سخت‌ترین حالت آن Nightmare که بسیار کار را برای گیمر سخت می‌کند.

گرافیک بازی در سطح خوبی قرار دارد و توانسته با ایجاد یک مکان متروکه و با نورپردازی دقیق حس وحشت را دل گیمر ایجاد کند. از طرفی موسیقی و صدا گذاری بازی نیز به بهترین شکل ممکن در بازی جای گرفتند و تا لحظه‌ی آخر بازی گیمر را همراهی می‌کند.

دوربین این بازی ترسناک به‌صورت اول شخص است و شما با کنترل کاراکتر خود در اتاق‌های مختلفی به جمع آوری اشیای مختلف بپردازید. پس از جمع‌آوری آن‌‌ها باید به طرف یکی از درهای خروج یا امن بروید تا بازی تمام شود. همان‌طور که اشاره شد در این مکان تنها نیستید و روحی به سمت شما حمله می‌کند و مخل کار شما می‌شود. زمانی‌که ارواح به سمت شما هجوم آوردند راهی جز فرار و پنهان شدن در یکی از اتاق‌ها ندارید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 76 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :