صندوق نوآوری و شکوفایی در سلسله رویدادهای مجازی خود این بار به دنبال معرفی نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته به آن است.

کد مطلب 1013 1399-05-14 17:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
صندوق نوآوری و شکوفایی قصد دارد در این رویداد مجازی با یک هم‌افزایی بین فعالان این عرصه امکان ارائه فناوری‌های پیشرفته به این حوزه شغلی را فراهم کرده و به این واسطه روحیه اتکا به توان داخلی را افزایش دهد.


- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ رویداد مجازی فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته کشور از امروز 12 مرداد آغاز شده و تا 14 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.صندوق نوآوری و شکوفایی قصد دارد در این رویداد مجازی با یک هم‌افزایی بین فعالان این عرصه امکان ارائه فناوری‌های پیشرفته به این حوزه شغلی را فراهم کرده و به این واسطه روحیه اتکا به توان داخلی را افزایش دهد. با ارائه این فناوری ها به حوزه کشاورزی امکان ایجاد اشتغال پایدار را فراهم می کند و از خروج ارز جلوگیری می کند.این رویداد مجازی که با هدف بازارسازی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور و حوزه کشاورزی برگزار می شود، گروه‌های هدفی چون وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان شیلات ایران و بسیاری از شرکتهای خصوصی فعال در این عرصه را درگیر خواهد کرد تا در 9 نشست مختلف به شناسایی نیازهای فناورانه این حوزه و ارائه راهکار برای رفع این نیازها بپردازند.با توجه به واردات نهاده‌های غذایی، واکسن، مکمل‌ها، سم، کود و ... از سایر کشورها امکان رفع این نیازها در داخل کشور وجود داشته و توان رفع این نیازها توسط شرکتهای دانش‌بنیان هست. بنابراین 124 شرکت دانش‌بنیان برای بررسی این نیازها در رویداد مجازی اعلام حضور کرده اند. علاوه بر این شرکتها 35 نفر از 33 شرکت در فرآیند دانش‌بنیانی و 70  نفر نیز از شرکت‌های غیر دانش‌بنیان در رویداد حضور خواهند داشت.400 میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی روستایی در اردبیل اختصاص می‌یابداراضی کشاورزی گلستان با 300 میلیارد تومان زهکشی می‌شودکشاورزی آران و بیدگل 87 درصد مصرف آب را به خود اختصاص داده است   R1356/P/S2,1313/CT1 واژه های کاربردی مرتبط شرکت های دانش بنیان کشاورزی بیشتر بخوانید... ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کشاورزی روستایی در اردبیل اختصاص می‌یابد


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :