Eternium؛ از مهارت خود در برابر دشمنان متنوع استفاده کنید

کد مطلب 2302 1399-06-12 01:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ Eternium یک بازی موبایل نقش‌آفرینی اکشن با المان‌های هک اند اسلش است که در ابتدای بازی، کاربر می‌تواند یکی از سه کلاس، جادوگر، جنگجو یا جایزه‌بگیر را انتخاب کند. درادامه باید سلاح خود را انتخاب کنید که سازنده سلاح‌های متنوعی از شمشیر و چوب جادو گرفته تا خنجر و سلاح پیستول را برای بازیکنان درنظر گرفته است
زومجی/ Eternium یک بازی موبایل نقش‌آفرینی اکشن با المان‌های هک اند اسلش است که در ابتدای بازی، کاربر می‌تواند یکی از سه کلاس، جادوگر، جنگجو یا جایزه‌بگیر را انتخاب کند. درادامه باید سلاح خود را انتخاب کنید که سازنده سلاح‌های متنوعی از شمشیر و چوب جادو گرفته تا خنجر و سلاح پیستول را برای بازیکنان درنظر گرفته است. Eternium جزو آن دسته از بهترین بازی های آفلاین اندروید است که سازنده از مکانیسم‌های گیم‌‌پلی متفاوتی نسبت‌به سایر بازی‌های مشابه استفاده کرده است.

کاربر برای عبور در محیط باید همانند بازی‌های اشاره و کلیک عمل کند و به محل مورد نظر خود روی صفحه‌نمایش ضربه بزند. این در حالی است که برای استفاده از مهارت‌های خود، باید اشکال مختلفی را روی صفحه‌نمایش گوشی موبایل بکشید. از دیگر ویژگی‌های مثبت بازی موبایل Eternium هم می‌توان‌به تنوع دشمنان داخل بازی اشاره کرد که هرکدام از آن‌ها به‌نحوی شما را به‌چالش می‌کشند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0 و بالاتر
حجم: 104 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :