گوشی وان پلاس ۸ تی سایبرپانک ۲۰۷۷ با ظاهر جدید معرفی شد

کد مطلب 14020 1399-08-13 12:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گجت نیوز/ نسخه ویژه‌ای از گوشی OnePlus 8T معرفی شده که به طور محدود فروخته خواهد شد. وان پلاس ۸ تی سایبرپانک ۲۰۷۷ – Cyberpunk 2077 Edition حدود ۴۵ دلار از مدل استاندارد گران‌تر است
گجت نیوز/ نسخه ویژه‌ای از گوشی OnePlus 8T معرفی شده که به طور محدود فروخته خواهد شد. وان پلاس ۸ تی سایبرپانک ۲۰۷۷ – Cyberpunk 2077 Edition حدود ۴۵ دلار از مدل استاندارد گران‌تر است.

امکان پیش‌خرید این محصول از همین امروز فراهم شده؛ ولی فروش رسمی از تاریخ ۲۱ آبان آغاز می‌شود. قیمت وان پلاس ۸ تی سایبر پانک ۲۰۷۷ ادیشن، ۴۰۰۰ یوان است؛ تقریبا معادل ۶۰۰ دلار(حدود 17 میلیون تومان)

ویژگی‌های وان پلاس ۸ تی سایبرپانک ۲۰۷۷

تفاوت طراحی این نسخه ویژه با مدل معمولی ۸T کاملا به چشم می‌آید. این گوشی، ماژول دوربین بزرگ شده‌ای دارد که بخش زیادی از پنل عقب را می‌پوشاند. روی فضای اضافه‌ی این ماژول، لوگوی Cyberpunk 2077 حک شده است.


 یک پوشش شیشه‌ای دیگر در قسمت زیرین پنل عقب وجود دارد که روی آن نیز همین لوگو با ابعاد کوچک‌تر نقش بسته است. قاب محافظی که درون جعبه دستگاه گنجانده شده؛ دو بریدگی بزرگ دارد تا بخش‌های شیشه‌ای پنل عقب را زیر خود پنهان نکند.

مانند وان پلاس ۸ تی معمولی، در جعبه این گوشی هم یک شارژ ۶۵ وات یافت می‌شود. البته این شارژ نیز به لوگوی سایبرپانک ۲۰۷۷ مزین است. تم‌های سفارشی در رابط کاربری، والپیپرهای زنده و آیکون‌های ویژه را هم نباید از قلم بیندازیم.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :