بازی‌های رایگان هفته آینده فروشگاه اپیک گیمز

کد مطلب 2304 1399-06-12 01:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/کاربران کامپیوتر و فروشگاه اپیک گیمز از هفته آینده می‌توانند دو بازی Hitman 2016 و Shadowrun Collection را به رایگان تجربه کنند. به بیان دقیق‌تر، از تاریخ ۶ شهریور ماه (۲۷ اوت) بازی‌های ذکر شده به رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود
گیم اسکن/کاربران کامپیوتر و فروشگاه اپیک گیمز از هفته آینده می‌توانند دو بازی Hitman 2016 و Shadowrun Collection را به رایگان تجربه کنند. به بیان دقیق‌تر، از تاریخ ۶ شهریور ماه (۲۷ اوت) بازی‌های ذکر شده به رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. هیتمن ۲۰۱۶ نسخه ریبوت مجموعه هیتمن است که به صورت اپیزودیک در اختیار کاربران قرار داده شد.

www.gamescan.net

این در حالی است که شدوران کالکشن، شامل بازی Shadowrun Returns، Shadowrun Dragonfall – Director Cut و Shadowrun Hong Kong – Extended Edition می‌شود. ازاین‌رو بازیکنان می‌توانند نسخه مختلف از مجموعه شدوران را در قالب یک کالکشن دریافت کنند. دراین‌میان اشاره کنم که بازی‌های ذکر شده تنها یک هفته (تا تاریخ ۱۳ شهریور ماه) به‌صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد و پس از اضافه شدن به فهرست بازی‌های‌تان، برای همیشه رایگان خواهند بود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :