Sky: Children of the Light؛ بازی که شما را به چالش می‌کشد

کد مطلب 2307 1399-06-12 01:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ برخی از استودیوهای بازی‌سازی یک اصالت خاصی را همیشه در آثار خود حفظ می‌کند و از آن در بازی‌های خود استفاده می‌کنند. به سراغ بازی Sky: Children of the Light از استودیوی Thatgamecompany که یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید به حساب می‌آید، می‌رویم
زومجی/ برخی از استودیوهای بازی‌سازی یک اصالت خاصی را همیشه در آثار خود حفظ می‌کند و از آن در بازی‌های خود استفاده می‌کنند. به سراغ بازی Sky: Children of the Light از استودیوی Thatgamecompany که یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید به حساب می‌آید، می‌رویم. بازی روایتگر سرزمینی به نام Sky است که طی اتفاقاتی در یاس و ناامیدی فرو می‌رود. حال شما باید در قالب کاراکتری به یک ماجراجویی جذاب و دیدنی بروید و این فضای ناامیدی را از بین ببرید.

در رابطه با گرافیک اگر بازی قبلی این استودیوی یعنی Journey را تجربه کرده باشید قطعا با فضای سازی این بازی نیز به‌راحتی ارتباط برقرار می‌کنید. گرافیک چشم نواز و قدرتمند کارشده در بازی به قدری جذاب است که در تمام طول بازی از آن لذت خواهید برد. نورپردازی و هیمنطور طراحی بصری خوب Sky: Children of the Light یکی از دلایل انتخاب آن در این فهرست است.

گیم‌پلی به‌صورت سوم شخص و در عین حال بسیار جذاب و آرامش‌بخش است و از تک،تک لحظه‌ی بازی لذت خواهید برد. بخش چند نفره‌ی بازی یک از بهترین تجربه‌ها را برای شما فراهم می‌کند بطوریکه بدون هیچ بخشی برای چت یا گفت‌و‌گوی صوتی باید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 8.0 و بالاتر
حجم: 905 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :