بازی Gotham Knights معرفی شد

کد مطلب 2308 1399-06-12 01:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/ در جریان رویداد DC FanDome، سرانجام استودیوی مونترال برادران وارنر (Warner Bros Games Montreal) از جدیدترین عنوان خود رونمایی کرد. این بازی جدید Gotham Knights نام دارد و در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد
گیم اسکن/ در جریان رویداد DC FanDome، سرانجام استودیوی مونترال برادران وارنر (Warner Bros Games Montreal) از جدیدترین عنوان خود رونمایی کرد. این بازی جدید Gotham Knights نام دارد و در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد.

www.gamescan.net


عنوان Gotham Knights اثری دنیای‌‌باز سوم شخص نقش‌آفرینی اکشن خواهد بود که طرفداران را در نقش خانواده‌ی بتمن قرار می‌دهد. بازی‌بازان توانایی کنترل شخصیت‌های بت‌گرل، نایت‌وینگ، رد هود و رابین را خواهند داشت. حالا که بتمن مرده است وظیفه‌ی نگهبانی از گاتهام بر عهده‌ی این ابرقهرمانان خواهد بود. از طرفی یک لیگ تبهکاری قدرتمند به صورت مخفیانه و زیرزمینی فعالیت خود را وسیع‌تر کرده است. حال گاتهام به ابر قهرمانان خود نیاز دارد. ما با داستانی کاملاََ جداگانه و متفاوت رو به رو خواهیم شد که در جهان DC رخ می‌دهد، ما داستانی را خواهیم دید که یکی از تاریک‌ترین فصول گاتهام را به مخاطب نشان می‌دهد. در کنار داستانی پرمحتوا و متفاوت، بازی‌بازان با آنتاگونیست‌های بی‌نظیر DC مانند مستر فریز (Mr. Freeze) رو به رو خواهند شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :