به‌روزرسان جدید بازی Horizon: Zero Dawn منتشر شد

کد مطلب 2322 1399-06-12 01:43
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

گیم فا/ استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) امروز به‌روزرسان ۱٫۰۳ بازی Horizon: Zero Dawn را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد.

این بازی مشهور حدود سه هفته‌ی پیش برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد، اما بسیاری از کاربران مشکلات مختلفی در را در حین بازی تجربه کرده‌اند
گیم فا/ استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) امروز به‌روزرسان ۱٫۰۳ بازی Horizon: Zero Dawn را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد.

این بازی مشهور حدود سه هفته‌ی پیش برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد، اما بسیاری از کاربران مشکلات مختلفی در را در حین بازی تجربه کرده‌اند. پیش از این دو به‌روزرسان برای رفع برخی از باگ‌ها و مشکلات بازی منتشر شده و به‌تازگی نیز سومین به‌روزرسان عرضه شده است.

به‌روزرسان ۱٫۰۳ بازی Horizon: Zero Dawn به رفع چندین مشکل پرداخته است. به طور ویژه در این به‌روزرسان مشکلات مربوط به کرش کردن بازی به پر شدن حافظه‌ی کارت گرافیک و همچنین مسائل مربوط به هوش مصنوعی برطرف شده‌اند. در ادامه می‌توانید اطلاعات کامل این به‌روزرسان جدید را مشاهده بفرمایید.

اطلاعات به‌روزرسان ۱٫۰۳ بازی Horizon: Zero Dawn 

موارد مربوط به رفع مشکل کرش کردن:

مشکل پر شدن حافظه‌ی گرافیکی، بی‌ثباتی بازی و در نهایت کرش کردن آن برطرف شده است.
هنگام استفاده از Asynchronous Compute، برخی مواقع کارت گرافیک و بازی دچار هنگ می‌شد که هم‌اکنون این مورد برطرف شده است.
مشکلی که در آن هوش مصنوعی سعی می‌کند در موقعیت نادرست هدف‌گیری کند، برطرف شده است.
مشکل کرش کردن بازی در هنگامی که صدا در مناطق پرجزیئات گرفته می‌شود، برطرف شده است.
مشکل کرش کردن بازی در هنگام انتقال آن به یک مانیتور دیگر و با تنظیمات DPI جدید برطرف شده است.
برخی از بازی‌بازان در هنگام اجرای بازی به دلیل مشکل محاسباتی در حافظه‌ی رم با کرش روبه‌رو می‌شدند که هم‌اکنون این مشکل رفع شده است.

مشکلات مربوط به پیشروی در بازی:

برخی از بازی‌بازان با مشکل عدم انتقال از دوره‌ی کودکی Aloy به دوره بزرگسالی روبه‌رو بودند که هم‌اکنون این مشکل برطرف شده است.

مشکلات مربوط به عملکرد:

مشکل عدم تغییر درست شکل برف در منطقه‌ی Frozen Wilds برطرف شده است.
مشکل عدم کار کردن مهارت Concentration برطرف شده است.

موارد دیگر بهبود یافته:

مشکل رندر نشدن صحیح در رزولوشن ۴K برطرف شده است.
عملکرد قابلیت محدودکننده‌ی نرخ فریم (Frame Rate Limiter) دقیق‌تر شده است.
Windows Version Check – این بازی بررسی می‌کند که آیا از Windows 10 Build 1809 یا بالاتر استفاده شده است (نسخه های پایین‌تر باعث عدم ثبات در DirectX 12 می‌شوند).
پیام هشدار حداقل سیستم مورد نیاز و گزینه‌ها بهبود یافته‌اند.
پیام هشدار در ذخیره‌سازی: متن  مشخصی در هنگامی که به پوشه‌ی My document یا فضای دیسک کافی دسترسی ندارید، نمایش داده می‌شود.

بازی Horizon: Zero Dawn هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :