ذهنتان را آرام کنید

کد مطلب 2361 1399-06-12 02:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ زندگی ما گاها آرام پیش می رود اما وقت هایی می رسد که پر از تنش و اضطراب می شود، تنش های کاری، ماندن در ترافیک، بحث با اطرافیان و صدها مشکل از این دست. پس برای رسیدن به آرامش و آسودگی خاطر نیاز به یک سری ابزار یا برنامه هایی داریم که خود را از این حالت ها رها کنیم
آخرین خبر/ زندگی ما گاها آرام پیش می رود اما وقت هایی می رسد که پر از تنش و اضطراب می شود، تنش های کاری، ماندن در ترافیک، بحث با اطرافیان و صدها مشکل از این دست. پس برای رسیدن به آرامش و آسودگی خاطر نیاز به یک سری ابزار یا برنامه هایی داریم که خود را از این حالت ها رها کنیم.

حالا نوبت به برنامه Zen رسیده است. اگر می خواهید زندگی عاطفی شادتر ، سالم تر و متعادل تری داشته باشید ، ذن برنامه مناسبی برای شماست. ذن مقدار متنوع و رو به رشدی از محتوا و ویژگی های مختلف را به شما ارائه می دهد ، مانند: مدیتیشن های هفتگی جدید جهت رسیدن به آرامش ، خواب عمیق ، بهبود خلق و خو ، کاهش اضطراب ، کاهش استرس ، تمرکز در محل کار و موارد دیگر.

نسخه اندروید مورد نیاز: 6.0 و بالاتر
حجم: 40 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :