توقف عرضه آپدیت MIUI 12 برای ردمی نوت ۸

کد مطلب 14726 1399-08-17 23:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ترنجی/ دو روز پیش برای شما نوشتیم که آپدیت MIUI 12 ردمی نوت ۸ به صورت جهانی ارایه شد. برخی از کاربران آن را دریافت کردند و برخی نه
ترنجی/ دو روز پیش برای شما نوشتیم که آپدیت MIUI 12 ردمی نوت ۸ به صورت جهانی ارایه شد. برخی از کاربران آن را دریافت کردند و برخی نه. امروز گزارشی می گوید که شاهد توقف عرضه آپدیت MIUI 12 ردمی نوت ۸ به دلیل برخی مشکلات هستیم.

باید گفت تقریبا تعجب آور نیست که مشکلی در عرضه MIUI 12 برای ردمی Note 8 وجود دارد. این خبر که سرانجام مدل جهانی به روزرسانی را از شیائومی دریافت می کند، فقط چند روز پیش منتشر شد و درست زمانی که دارندگان Redmi Note 8 این واقعیت را جشن گرفتند، بروزرسانی OTA با مشکل روبرو شده است.

چند مالک ردمی نوت ۸ قبلا به انجمن های Mi Community رفته اند تا در مورد مشکلاتی که با به روزرسانی MIUI 12 اتفاق می افتد صحبت کرده و مدت زمان رفع این مشکل جویا شوند. در پاسخ به این مشکل این نظر را ارائه داده اند:

“توسعه دهندگان بر اساس اولویت در مورد مشکل OTA کار می کنند”.

یک پست دیگر با نظری متفاوت این موضوع را به دستگاه های Redmi Note 8 با بیلد خاص MIUI محدود کرده است:

لطفاً توجه داشته باشید که MIUI 12 برای همه کاربران ردمی نوت ۸ گلوبال و China عرضه شده است اما کاربران با استفاده از 11.0.11.0 Global با بروزرسانی این مشکل روبرو هستند. اگر از ROM Global 11.0.11.0 استفاده می کنید، لطفاً با حوصله صبر کنید و بعداً سعی کنید آن را به روز کنید.
اگرچه می توان با نصب دستی نرم افزار، فرآیند OTA را برای به روزرسانی مدل ردمی نوت ۸ گلوبال با MIUI 12 دور زد، اما توصیه می شود صبور باشید و به جای آن برنامه بروزرسانی را به طور منظم بررسی کنید. با این حال، اگر با به روزرسانی دستی Redmi Note 8 راحت هستید، ROM های Fastboot و Recovery را می توانید استفاده کنید.

شما ردمی نوت ۸ دارید؟ آپدیت MIUI 12 را دریافت کردید؟ مشکلی دارید؟این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :