Fruit Matching؛ بازی پازلی رنگارنگ را امتحان کنید

کد مطلب 14836 1399-08-18 18:04
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

آخرین خبر/ Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline – میوه های شگفت انگیز: پازل جورچین عنوان یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Bigcool Games برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.
آخرین خبر/ Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline – میوه های شگفت انگیز: پازل جورچین عنوان یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی Bigcool Games برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

این بازی در سبک بازی های جورچین یا همان Match 3 است. حتماً بازی های زیادی را در این سبک دیده اید اما با این وجود، این بازی دارای بیش از ۱۰۰ مرحله و چندین دستاورد است و بدون تردید نظر شما را جلب خواهد کرد. مکانیزم Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline کاملاً مشابه با مکانیزم بازی های دیگر این سبک است. شما باید در هر مرحله سعی کنید تعداد ۳ یا بیشتر آیتم های مشابه را در کنار هم قرار دهید تا بتوانید آنها را حذف کنید. هر مرحله دارای وظایف خاصی است که باید آنها را انجام دهید و با انجام دادن آنها می توانید آن مرحله را تکمیل کرده و به مرحله بعدی عبور کنید. اگر بتوانید تعداد بیشتری از آیتم ها را در یک حرکت حذف کنید می توانید پاور آپ یا نیروی ویژه کمکی دریافت کنید. این پاور آپ ها حالت انفجاری دارند و با منفجر شدن شان می توانند تعداد زیادی از آیتم ها را حذف کنند و به شما کمک کنند سریع تر یک مرحله را پشت سر بگذارید. با پیش روی در بازی  می توانید دست آورد ها و جوایز و همچنین بونس ها را هم به دست بیاورید و از بازی کردن لذت ببرید.

روی هم رفته باید گفت بازی Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline یکی از اعتیاد آور ترین بازی های این سبک است و می توانیم از هر لحاظ نمره خوبی برای آن در نظر بگیریم. گرافیک بازی بسیار زیبا و چشم نواز است و طراحی هنری قابل تحسینی دارد. افکت ها و انیمیشن ها و ترکیب رنگ ها بسیار خوب کار شده اند و جذابیت های بصری خارق العاده و جذابی را در بازی به وجود می آورند. مراحل بازی بسیار متنوع و گوناگون هستند و جهان های زیادی در بازی وجود دارد که می توانید آنها را آنلاک کنید. پازل ها بسیار خوب طراحی شده اند و به هیچ عنوان ملالت آور و کسل کننده نیستند. سطح دشواری بازی هم از تعادل مناسبی برخوردار است و تعداد حرکت های محدود و سیستم پاداش در هر مرحله چالش فوق العاده دلچسبی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

نسخه اندروید مورد نیاز:  4.1 و بالاتر
حجم: 56 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :