Dino Battle؛ تبدیل بچه دایناسور به هیولا

کد مطلب 2391 1399-06-12 02:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Dino Battle – نبرد دایناسورها یک بازی جالب و مهیج از استودیوی بنگلادشی Tap Pocket در سبک نقش آفرینی (Role playing) است که مثل دیگر بازی های این استودیو به صورت رایگان ساخته و عرضه شده است.

در بازی Dino Battle شما مسئول این هستید که گروهی از هیولاها را بسازید و آن ها را پرورش دهید
آخرین خبر/ Dino Battle – نبرد دایناسورها یک بازی جالب و مهیج از استودیوی بنگلادشی Tap Pocket در سبک نقش آفرینی (Role playing) است که مثل دیگر بازی های این استودیو به صورت رایگان ساخته و عرضه شده است.

در بازی Dino Battle شما مسئول این هستید که گروهی از هیولاها را بسازید و آن ها را پرورش دهید. در این بازی این بار به سراغ حیوانات ماقبل تاریخ یعنی دایناسورها می رویم. در بازی نبرد دایناسورها انواع و اقسام گونه های دایناسورها در این بازی طراحی و بازسازی شده اند و از این لحاظ می توان گفت که این بازی یک شبیه ساز جالب از موجودات تاریخی است.

شما می بایست بازی را با ساخت یک مرکز اصلی شروع کنید که در آن بچه های دایناسورها را جمع آوری کرده و آن ها را تا مراحل بزرگ شدن و تبدیل شدن به یک هیولای خشن و واقعی پرورش دهید. هر کدام از دایناسورهایی که در این بازی وجود دارند به نوبه خود یک هیولای قدرتمند هستند و هرکدام قابلیت ها، ظاهر، توانایی ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. شما می توانید انواع و اقسام آن ها را در یک گروه جمع آوری کنید و آماده نبرد در دنیایی خشن از خودتان در مقابل تهدیدات محافظت کنید. در حقیقت بازی Dino Battle در دو بخش اصلی دنبال می شود. بخش اول بخشی است که در آن می بایست دایناسورهای مختلف را گردآوری کرده و آن ها را پرورش دهید و هرکدام را به صورت جداگانه ارتقاء دهید. در بخش دوم باید با کمک گروهی که تشکیل داده اید به سراغ دشمنان بروید و در نبردهای سبک RPG سعی کنید با تاکتیک های خاص بر دشمنان غلبه کنید. هرچه نیروهای شما قوی تر و بهتر باشند، مسلماً نبردها نیز بیشتر از رقبا به نفع شما پیش خواهد رفت.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر

حجم: 87 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :