Into the Dead 2: Zombie Survival؛ یک ترسناک هیجان انگیز

کد مطلب 2427 1399-06-12 03:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ سال ۲۰۱۲ استودیوی Prodigy Design Limited با انتشار نسخه اول بازی In to The Dead توجه‌ بسیاری از گیمرهای موبایل را به سمت خود جلب کرد. این بازی با قرار دادن گیمر در یک محیط بزرگ و پر از زامبی هیجان زیادی را به مخاطب منتقل می‌کرد
زومجی/ سال ۲۰۱۲ استودیوی Prodigy Design Limited با انتشار نسخه اول بازی In to The Dead توجه‌ بسیاری از گیمرهای موبایل را به سمت خود جلب کرد. این بازی با قرار دادن گیمر در یک محیط بزرگ و پر از زامبی هیجان زیادی را به مخاطب منتقل می‌کرد. پنج سال پس از عرضه‌ی موفق نسخه‌ی اول، آن‌ها با انتشار نسخه‌ی دوم بازی گیمرها را بار دیگر جذب خود کردند. بازی In to The Dead 2 روایتگر جیمز شخصیت اصلی بازی است که به‌دنبال حادثه‌ای که در مسیر خانه‌اش رخ می‌دهد باید مسیر طولانی‌ای را برای پیدا کردن همسر خود طی کند.

تیم سازنده با خلق گرافیک بصری جذاب و خیره کننده تجربه متفاوتی را برای گیمرهای موبایل ارائه کردند. بازی از همه‌ لحاظ نسبت به نسخه‌ی اول پیشرفت گرافیکی داشته و اگر In to The Dead را تجربه کرده باشید، کاملا به این موضوع پی خواهید برد. همچنین موسیقی بازی نیز بسیار جذاب کارشده و اگر با هندزفری بازی کنید تجربه جالبی را در In To The Dead 2 که یکی از بهترین بازی های ترسناک اندروید است خواهید داشت.

گیم‌پلی بازی نیز با حفظ ویژگی‌های خوب نسخه‌ی اول و اضافه‌ کردن چندین المان جذاب دیگر مانند سگی که در اوایل بازی آن را به‌دست‌ می‌آورید تجربه‌ی جذابی را برای شما فراهم می‌کند. کاراکتر شما به‌صورت خودکار حرکت می‌کند و شما باید با شلیک و حرکات به موقع تا انتهای هر مرحله زنده بمانید. سگ شما می‌تواند در چندین قسمت از هر مرحله جان شما را از حملات زامبی‌ها نجات دهد که یک المان جدید و جذاب این نسخه است. یکی از موارد خوب بازی تنوع در مرحله است که کمک زیادی را در عدم تکراری شدن بازی می‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 55 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :