تاریخ انتشار نسخه‌ کنسولی بازی Rebel Galaxy Outlaw مشخص شد

کد مطلب 2484 1399-06-12 14:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی Rebel Galaxy Outlaw امروز در خبر بسیار خوبی از تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید
گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی Rebel Galaxy Outlaw امروز در خبر بسیار خوبی از تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Rebel Galaxy Outlaw از سری عناوین جذاب به سبک تیراندازی است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم شاهد بودیم. از همان زمان شایعاتی در خصوص انتشار این بازی بررای کنسول‌ها به گوش می‌رسید که در نهایت این اخبار توسط تیم سازنده تایید شد.

این عنوان داستان فردی به نام جونو مارکف (Juno Markev) را روایت می‌کند که به تنهایی در یک ایستگاه فضایی قرار گرفته و باید با حداقل امکانات و سلاح‌هایی که در اختیار دارد، با سیل عظیمی از موجودات بیگانه مبارزه کند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Rebel Galaxy Outlaw را برای یک بار امتحان کنید. گفتنی است که استودیوی دابل دمج گیمز (Double Damage Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی ذکر شده را به عهده داشته است.

بازی Rebel Galaxy Outlaw قرار است در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۹ (۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز برسد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :