تاریخ معرفی LG Wing 5G رسما اعلام شد

کد مطلب 2545 1399-06-12 17:59
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ترنجی/ ال جی Wing را در ویدیوهای کوتاهی دیده ایم. فرم فکتور T شکل آن می تواند یک نگاه خاص به موبایل های هوشمند خسته کننده ما باشد
ترنجی/ ال جی Wing را در ویدیوهای کوتاهی دیده ایم. فرم فکتور T شکل آن می تواند یک نگاه خاص به موبایل های هوشمند خسته کننده ما باشد. ما حتی می دانیم که احتمالا قیمت ال جی وینگ 5G حدود ۱۰۰۰ دلار خواهد بود. امروز اما رسما تاریخ معرفی ال جی وینگ 5G رسما ۲۴ شهریور ۹۹ اعلام شد. فاصله زیادی تا معرفی رسمی دستگاه نداریم و تیزر رسمی معرفی دستگاه کاملا به فرم فکتور جدید اشاره دارد.

ال جی تأیید کرده است که در واقع در حال برنامه ریزی برای معرفی یک تلفن جدید با صفحه نمایش دوگانه است که به صورت T شکل چرخانده می شود. نام رسمی Explorer Project است. که در یک فیلم دعوت ۳۰ ثانیه ای نیز ارایه داده شده است.

این شرکت می گوید:

“پروژه اکسپلورر هم یک ابتکار و هم یک دسته است و شامل دستگاه هایی است که تجارب قابل استفاده متمایز و در عین حال کشف نشده را ارائه می دهند، استراتژی ای که با قلمروهای ثبت نشده در صنعت مقابله می کند.”

ال جی برای این دستگاه با دو نمایشگر صفحه نمایش با Rave ، Ficto ، Tubi و NAVER و بار دیگر با کوالکام همکاری کرده است. طبق شایعات، LG Wing از یک نمایشگر اصلی ۶.۸ اینچی به همراه نمایشگر کوچکتر ۴ اینچی با نسبت ابعاد ۱:۱ بهره خواهد برد. روی قاب پشتی دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی و تراشه Snapdragon 765G یا اسنپدراگون 768G با پشتیبانی از 5G است.

پروژه LG Explorer در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در کانال رسمی YouTube و صفحه فیس بوک معرفی خواهد شد. نظر شما درباره ال جی وینگ چیست؟ منتظر آن هستید؟ این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :