بازی Far Cry 3 برای مدتی محدود در Uplay رایگان شد

کد مطلب 2578 1399-06-12 20:44
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

مجله پلازا/ جدال با واس، یکی از شرورترین شخصیت‌های منفی دنیای بازی‌های رایانه هرگز قدیمی نمی‌شود. حالا به‌لطف Ubisoft همه می‌توانند این لذت را در بازی Far Cry 3 بصورت رایگان تجربه کنند
مجله پلازا/ جدال با واس، یکی از شرورترین شخصیت‌های منفی دنیای بازی‌های رایانه هرگز قدیمی نمی‌شود. حالا به‌لطف Ubisoft همه می‌توانند این لذت را در بازی Far Cry 3 بصورت رایگان تجربه کنند.

شرکت Ubisoft در تصمیمی جذاب یکی از بهترین بازی‌هایش یعنی Far Cry 3 را بطور رایگان در اختیار عموم قرار داده‌است. شرکت Ubisoft امسال بازی‌های زیادی را از طریق Uplay رایگان کرده که برخی از آن‌ها بازی‌هایی فوق‌العاده و برخی دیگر بازی‌هایی به‌نسبت ضعیف‌تر بوده‌اند. ولی با این حال این شرکت بیش از هر شرکت بازی‌سازی دیگری بازی‌های خود  را بصورت رایگان و از طریق برنامه Uplay در اختیار کاربران قرار داده است.

نقطه ضعف برنامه Uplay این است که بازی‌های رایگان شده، تنها بر روی رایانه‌های شخص (PC) و پلتفرم اختصاصی آن در کامپیوتر، قابل دسترسی است و کاربران کنسول بهره کمتری از این بازی‌های رایگان برده‌اند؛ جدیدترین بازی رایگان شده نیز از این قاعده مستثنی نیست.  بازی Far Cry 3 برای مدتی محدود رایگان شده است. ما اطمینان داریم این بازی بطور دائم رایگان نشده و درعین حال شرکت Ubisoft اعلام نکرده که این بازی تا چه‌زمانی رایگان خواهد بود.

Far Cry 3 یک بازی جهان باز شوتر اول شخص در فضای جزیره‌ای دور افتاده و عجیب و غریب است. جزیره‌ای مملو از بومیان مسلح که مسافران و غیربومیان را به عنوان غنیمت و برای سوء استفاده‌های مختلف شکار می‌کنند. شما در این بازی «جیسون برودی» هستید که در چنگال این بومیان با رهبری واس افتاده‌اید و باید با تلاش و از بین‌بردن واس و همدستانش، دوستان خود را نجات دهید. شما حین بازی متوجه می‌شوید که تنها راه ازبین بردن تاریکی، به‌آغوش کشیدن و جزئی از تاریکی شدن است.

شخصی با حساب توییتری  Wario64، از اولین اشخاصی بود که از رایگان شدن این بازی در فروشگاه Uplay چین مطلع شد و ترفندی را پیش روی همگان گذاشت تا بتوانند به این بازی دسترسی پیدا کنند.

او طی توییتی اعلام کرد:

تمام کاری که باید انجام دهید این است که با گوشی خود وارد وبسایت Uplay شوید و بازی Far Cry 3 را به سبد خرید اضافه کنید. سپس اطلاعات حساب کاربریتان را وارد کنید و پس از ورود به حساب کاربری، مراحل خرید بطور خودکار صورت گرفته و شما صاحب بازی می‌شوید.
تا این لحظه استفاده از این روش عملی بوده  ولی احتمال جلوگیری از آن توسط شرکت Ubiosft وجود دارد. پس بهتر است پیش از آنکه شرکت Ubiosft راه‌حلی برای جلوگیری از این ترفند ارائه دهد، بازی Far Cry 3 را به‌چنگ بیاورید. نکته قابل ذکر این است که اگر شما بتوانید بازی Far Cry 3 را پیش از آنکه از حالت رایگان خارج شده بدست آورید، می‌توانید آن را برای همیشه داشته باشید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :