معرفی ساعت هوشمند ارزان قیمت اپل در اواخر سال

کد مطلب 2582 1399-06-12 20:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

سخت افزار/ اپل معمولا هر سال اپل واچ را در یک نسخه با اندازه صفحه نمایش متفاوت ارائه می‌دهد، اما احتمالا امسال این رویه تغییر می‌کند. طبق آخرین شایعات، اپل مقدمات معرفی حداقل دو مدل اپل واچ را برای امسال مهیا کرده است
سخت افزار/ اپل معمولا هر سال اپل واچ را در یک نسخه با اندازه صفحه نمایش متفاوت ارائه می‌دهد، اما احتمالا امسال این رویه تغییر می‌کند. طبق آخرین شایعات، اپل مقدمات معرفی حداقل دو مدل اپل واچ را برای امسال مهیا کرده است. انتظار می‌رود یک مدل پرچمدار با مشخصات برتر باشد، در حالی مدل دیگر یا ساعت هوشمند ارزان قیمت اپل از نظر مشخصات ضعیف‌تر باشد.

علی‌رغم اینکه اپل به طور مداوم ساعتهای جدید را عرضه می‌کند، این شرکت تمایل دارد برخی از مدل‌های قدیمی را حفظ کند تا به عنوان گزینه جایگزین ارزان تری برای مدل‌های جدید از آن استفاده کند. این ایده به شکل اپل واچ سری 3 که تا امروز همچنان وجود دارند، شکل گرفته است. اما اگر آخرین شایعات مطرح شده درست باشد، سرانجام می‌توانیم شاهد مدل جدید جایگزین سری 3 باشیم.

مشخص نیست که چرا اپل سری 3 را با سری 5 جایگزین نمی‌کند، با این حال فقط باید منتظر بود تا چه اتفاقی خواهد افتاد. طبق شایعات مطرح شده، این مدل پیشرفته با ویژگی‌هایی نظیر نظارت بر اکسیژن خون، مانیتور ECG، سنسور ضربان قلب و سایر ویژگی‌های دیگری که در قالب این ساعت باشد، ارائه خواهد شد.

در حال حاضر، ویژگی مانیتورینگ اکسیژن خون ویژگی تازه ایست در حالی که بقیه ویژگی‌های مطرح شده قدیمی هستند، چون در گذشته ویژگی‌های مشابهی توسط برند‌های دیگر معرفی شده بود، اما با ویژگی میزان سطح اکسیژن در خون، ابزار دقیق‌تری در این ساعت هوشمند را شاهد هستیم.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :