تسریع در تولید موتورسیکلت های برقی

کد مطلب 2634 1399-06-13 09:36
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

فارس/ سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بر هماهنگی دستگاه های فعال برای عملیاتی شدن تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی تاکید کرد.
برخی کاربران با ثبت سوژه ای با عنوان «ساخت موتور برقی راهی برای کاهش آلودگی هوا» توجه ویژه به تولید و عرضه موتورسیکلت های برقی را خواستار شدند
فارس/ سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بر هماهنگی دستگاه های فعال برای عملیاتی شدن تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی تاکید کرد.
برخی کاربران با ثبت سوژه ای با عنوان «ساخت موتور برقی راهی برای کاهش آلودگی هوا» توجه ویژه به تولید و عرضه موتورسیکلت های برقی را خواستار شدند.

در این خصوص، امیر بیات، سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در دیدار عضو هیئت رئیسه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی و عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، فعالیت و پویایی فراکسیون اقتصاد دانش بنیان در مجلس یازدهم را نقطه امید بخش فعالان حوزه اجرا دانست و بر آمادگی ایدرو برای بهم رسانی و هم افزایی بین ذی نفعان این عرصه با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست و ترویج فناوری نو در عرصه های حمل و نقل تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد در نتیجه این هماهنگی ها طرح تولید موتور سیکلت برقی با شتاب مناسب عملیاتی و اجرایی شود.
سرپرست هیات عامل ایدرو تصریح کرد: پشتیبانی مجلس و بخش های سیاست گذار، تعامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اتصال پتانسیل شرکت های دانش بنیان کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین منابع مالی ، وزارت کشور و شهرداری های و پلیس راهور و سایر بخش ها ، نقش حیاتی در شتاب بخشی به طرح توسعه ، تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی دارد.

بیات افزود : ایدرو نیز در راستای کارکرد توسعه ای خود از جمله طرح رسوخ فناوری در صنعت نشست های یکپارچه سازی ابعاد مختلف این طرح را با مشارکت همه ذی نفعان با جدیت دنبال می کند.

در این نشست اقبال شاکری، عضو هیئت رئیسه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس نیز با اشاره به اهمیت تجربه و پیشگامی ایدرو در کاربردی کردن نوآوری های بخش صنعت گفت: انتظار می رود از تجربه و پیشگامی ایدرو برای سامان بخشی تولید و توسعه حمل و نقل در این عرصه نیز استفاده شود.

معاون توسعه صنایع حمل و نقل و معاون صنایع پیشرفته ایدرو هم در این جلسه گزارش هایی از مطالعات و اقدامات صورت گرفته برای تولید موتور سیکلت های برقی در را ارائه کرد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :