آینده خود را با این اپلیکیشن تغییر دهید

کد مطلب 2662 1399-06-13 13:45
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ آیا میخواهید یک ذهنیت جدیدی در سال جدید ایجاد کنید و کل آینده خود را تغییر دهید؟ برنامه My Affirmations: Live Positive v6.0
آخرین خبر/ آیا میخواهید یک ذهنیت جدیدی در سال جدید ایجاد کنید و کل آینده خود را تغییر دهید؟ برنامه My Affirmations: Live Positive v6.0.6 می تواند به شما در شکل دهی ذهنتان کمک کند.

شما به هر چیزی فکر کنید در واقعیت به آن تبدیل خواهید شد. تأییدات به شما کمک می کند تا چشم انداز زندگی خود را با تحریک افکار مثبت در ذهن ناخودآگاه خود تغییر دهید. هنگامی که به یک موضوعی اعتقاد دارید، این موضوع شروع به تبدیل شدن به واقعیت می کند. این برنامه به شما کمک می کند تا با دادن یادآوری های مثبت در مدت زمان مشخص و شکل دهی افکار مثبت در ذهن شما، ناخودآگاه خود را تغییر دهید و در واقعیت به آن تبدیل شوید. برنامه تأیید من به شما کمک می کند تا با ذکر خاطراتی در طول مدت مشخص، افکار مثبت را در ذهن خود تحریک کنید. شما می توانید از دسته های مختلفی انتخاب کنید که می خواهید به عنوان اعلان به شما نشان دهد. همه تأییدات فعال در فاصله ای که مشخص می کنید نشان داده می شود. شما می توانید متن یادآوری ، پوشه، صدا و تصویر را تغییر دهید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 55 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :