خط تولید کارخانه مرسدس بنز را ببینید

کد مطلب 2667 1399-06-13 14:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

باشگاه خبرنگاران/ مرسدس بنز، اولین شرکت تولید اتومبیل در جهان است که وسایل نقلیه زیادی را با ویژگی‌های متنوع ارائه می‌دهد.
عوامل زیادی در انتخاب وسیله نقلیه مناسب دخیل هستند
باشگاه خبرنگاران/ مرسدس بنز، اولین شرکت تولید اتومبیل در جهان است که وسایل نقلیه زیادی را با ویژگی‌های متنوع ارائه می‌دهد.
عوامل زیادی در انتخاب وسیله نقلیه مناسب دخیل هستند. ممکن است آنچه برای شما مهم باشد برای شخص دیگر مهم نباشد.

مرسدس بنز، اولین شرکت تولید اتومبیل در جهان است که وسایل نقلیه زیادی را با ویژگی‌های متنوعی ارائه می‌دهد.
هنگام خرید وسیله نقلیه برای شما چه ویژگی اهمیتی دارد؟ آیا ایمنی،کارایی، فن آوری و یا میزان مصرف بنزین برای شما اهمیت دارد.

همه این ویژگی‌ها در هنگام انتخاب یک وسیله نقلیه جدید مهم است.
مرسدس بنز این موضوع را بیشتر از دیگر خودرو سازها در نظر می گیرد به همین دلیل است که در هر مدل از خودروهای کمپانی مرسدس بنز عملکردی فوق العاده، پیشرفته و فناوری هوشمند را مشاهده می کنید.

این کمپانی خودروسازی آلمانی در حال معرفی مدل‌های جدید برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر است. یکی از مهم‌ترین مدل‌ها از نظر این شرکت مدل C-Class است که این شرکت قصا دارد تا سال ۲۰۲۱ با عرضه محصولات ارتقا یافته، این مدل را به یک نسل لوکس‌تر تبدیل کند.

جدیدترین تصاویری که توسط عکاسان کجکاو گرفته شده است نشانگر استتار کمتر بر روی خودرو جدید کمپانی مرسدس بنز است که به عکاسان این اجازه را داده تا نگاه بهتری به خودرو بیندازند.

این خودرو با برخی تغییرات در طراحی داخلی و فضای بیشتر نسبت به مدل‌های دیگر عرضه شده است.
 تصاویر تازه منتشر شده از این خودرو نشان می‌دهد که مدل C-Class به نسبت دیگر خودروها کمپانی مرسدس بنز بزرگ تر است و با سیستم جدید RWD خودروساز آلمانی ساخته شده است. مدل C-Class جدید کشیده‌تر شده است که به رقابت این خودرو با بی. ام. دبلیو سری ۳ و آئودی A۴ کمک می‌کند.  ۳ مدل کوپه، کانورتیبل و واگن این خودرو پس از عرضه مدل سدان این خودرو سازی عرضه می‌شوند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :