تریلر جذاب Call of Duty: Black Ops منتشر شد

کد مطلب 2687 1399-06-13 15:21
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

سخت افزار/ بی شک داغ‌ترین تکنولوژی نسل جدید گرافیک‌های کمپانی انویدیا، نسخه جدید فناوری Ray Tracing است که به نظر می‌رسد نسبت به نسخه اولیه پیشرفت چشمگیری داشته است. به لطف این فناوری می‌توانیم انتظار عناوینی با گرافیک‌های خیره کننده‌تری را در آینده نزدیک داشته باشیم
سخت افزار/ بی شک داغ‌ترین تکنولوژی نسل جدید گرافیک‌های کمپانی انویدیا، نسخه جدید فناوری Ray Tracing است که به نظر می‌رسد نسبت به نسخه اولیه پیشرفت چشمگیری داشته است. به لطف این فناوری می‌توانیم انتظار عناوینی با گرافیک‌های خیره کننده‌تری را در آینده نزدیک داشته باشیم. جدیدترین و مهم‌ترین عناوین با بهره‌گیری از توانایی کارت گرافیک‌های سری 3000 انویدیا گرافیک چشم نوازی ارائه خواهند داد و بعد از معرفی این محصولات در رویداد دیشب انویدیا، استودیوهای بازی ساز تریلرهای جدیدی را از عناوین رو به انتشار خود منتشر می‌کنند تا Ray Tracing را در معرض نمایش کاربران بگذارند. اکنون تریلر جذاب Call of Duty: Black Ops توسط استودیو اکتیویژن منتشر شده که سطح هیجان برای این عنوان مورد انتظار را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

تریلر جذاب Call of Duty: Black Ops استودیو اکتیویژن
پشتیبانی از Ray Tracing رسما برای جدیدترین قسمت از فرنچایز بسیار محبوب و پرطرفدار کال آو دیوتی تائید شده است و همچنین این بازی از فناوری DLSS به همراه فناوری‌های Nvidia Ansel و Nvidia Highlights نیز پشتیبانی می‌کند. تریلر جدیدترین قسمت از عنوان ندای وظیفه نمایش خاصی از گیم پلی بازی ندارد و می‌توان گفت در واقع با یک پیش نمایش فنی روبرو هستیم که در مدت زمان حدودا یک دقیقه سعی دارد تاثیر فناوری و قدرت گرافیک‌های نسل بعد انویدیا را در این بازی به نمایش بگذارد.

از آنجایی که تمرکز در این دمو بر روی Ray Tracing است، طبیعتا محیط‌هایی را شاهد هستیم که در آن نور، سایه، انعکاسات نور و موارد این چنینی فراوان دیده می‌شوند. به لطف این فناوری، مواردی که ذکر شد به شکلی زیبا و طبیعی ساخته و پردازش می‌شوند و با فناوری‌های اختصاصی انویدیا، جلوه‌های گرافیکی بازی تحسین برانگیز هستند. یکی دیگر از مهم‌ترین فناوری‌هایی که در Call of Duty: Black Ops به لطف همکاری انویدیا و اکتیویژن به کار گرفته شده، Nvidia Reflex است که شب گذشته توسط این کمپانی معرفی شد. طبق تعریف خود کمپانی، این فناوری زمان تاخیر سیستم را در عناوین رقابتی بهینه سازی می‌کند تا واکنش گیم پلی بازی تسریع شود و سطح رقابت را افزایش دهد.

Call of Duty: Black Ops برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعد در تاریخ 13 نوامبر منتشر خواهد شد و همزمان با این تاریخ پی‌سی گیمرها نیز به این عنوان دسترسی خواهند یافت. انتظار می‌رود پس از مدت زمان کوتاهی از عرضه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، نسخه بهینه یافته این عنوان برای کنسول‌های جدید منتشر شود. ضمنا عرضه نسخه PC این بازی مانند قسمت Modern Warfare در انحصار Battle.Net خواهد بود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :