Super Oscar؛ موانع را با پرش پشت سر بگذارید

کد مطلب 2705 1399-06-13 16:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ بازی موبایل Super Oscar در سبک پلتفرمر شما را به چالش‌های سخت و کمی حوصله دعوت می‌کند.

شما در بازی اندروید و آیفون Super Oscar کنترول شخصتی به اسم اسکار را بر عهده دارید که هدف اصلی آن این است که از موانع عبور کند و به پایان مسیر برسد
زومجی/ بازی موبایل Super Oscar در سبک پلتفرمر شما را به چالش‌های سخت و کمی حوصله دعوت می‌کند.

شما در بازی اندروید و آیفون Super Oscar کنترول شخصتی به اسم اسکار را بر عهده دارید که هدف اصلی آن این است که از موانع عبور کند و به پایان مسیر برسد. بازی دارای مکانیزم‌های حرکتی ساده‌ای است. سمت چپ صفحه دو جهت وجود دارد که باعث حرکت کاراکتر به راست یا چپ می‌شود و همچنین دو کلید دیگر در سمت راست صفحه‌ی نمایشگر وجود دارد که یکی پرش و دیگری شکلیک گلوله است.

بازی بیش از پنجاه دشمن مختلف برای شما طراحی کرده است که هرکدام رفتار و نوع حرکت خود را دارند. دشمنان زیادی در مسیر شما وجود دارند که می‌توانید با پرش روی کاراکتر‌های دشمن، آن‌ها را له کنید یا با شکلیک گلوله، دشمنان خود را نابود سازید. بازی موبایل Super Oscar از ۶ جهان مختلف تشکیل شده است که هر کدام شما را به محیطی جدید و متفاوت می‌برد. هر جهان تعداد زیادی مرحله دارد که با گذشتن از مراحل هر دنیا، به دنیای بعدی راه پیدا خواهید کرد. بازی Super Oscar چهار شخصیت قابل بازی به نام‌های دیوید، اسکار، آلبا و آستین دارد که بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 34 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :