قیمت پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای اعلام شد

کد مطلب 2706 1399-06-13 16:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

اسب بخار/ بعد از ظهر دیروز گروه صنعتی ایران خودرو قیمت سری اول «پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای» را اعلام کرد. به گفته مدیران ایران خودرو، دارندگان حواله های مربوط به سه ماهه دوم سال جاری با قیمت کمتری خودرو را تحویل خواهند گرفت و عدد اعلام شده صرفا برای مشتریان سری اول است
اسب بخار/ بعد از ظهر دیروز گروه صنعتی ایران خودرو قیمت سری اول «پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای» را اعلام کرد. به گفته مدیران ایران خودرو، دارندگان حواله های مربوط به سه ماهه دوم سال جاری با قیمت کمتری خودرو را تحویل خواهند گرفت و عدد اعلام شده صرفا برای مشتریان سری اول است.

در حال حاضر قیمت ۱۵۶ میلیون تومان برای ۲۰۷i پانوراما دنده ای اعلام شده و بر اساس فرایند قیمت گذاری شورای رقابت، این عدد صرفا برای مشتریان با موعد تحویل تابستان ۹۹ است. به گفته مدیران ارشد شورای رقابت و گروه صنعتی ایران خودرو، هرگونه تغییر قیمت برای حواله های پاییز به بعد پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای وجود دارد.

در کنار اعلام قیمت این هاچ بک آپشنال، گروه صنعتی ایران خودرو قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را هم اعلام کرد. حال شاهد هستیم که گویا شورای رقابت عدد قطعی ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را برای مشتریان سری اول این خودرو در نظر گرفته است. جالب است که به گفته برخی مسئولان صاحب نظر، این قیمت عددی مناسب است و به هیچ وجه گران به حساب نمی آید. این در حالی است که هفته گذشته مشتریان دنا پلاس توربو اتوماتیک، از اعلام قیمت این خودرو در محدوده ۲۵۰ میلیون تومان نارضایتی خود را به رسانه ها اعلام کرده بودند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :