بازی‌های رایگان آذر ماه پلی استیشن پلاس مشخص شدند

کد مطلب 18131 1399-09-06 10:50
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

زومجی/ سونی دقایقی پیش فهرست جدید بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس را برای ماه دسامبر 2020 (که از 11 آذر آغاز می‌شود) اعلام کرده که شامل دو بازی از پلی استیشن 4 و یک بازی از پلی استیشن 5 است.
   
سونی به‌تازگی فهرست بازی‌های رایگانی که در ماه دسامبر در اختیار مشترکین سرویس PS Plus قرار می‌گیرد را اعلام کرده است
زومجی/ سونی دقایقی پیش فهرست جدید بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس را برای ماه دسامبر 2020 (که از 11 آذر آغاز می‌شود) اعلام کرده که شامل دو بازی از پلی استیشن 4 و یک بازی از پلی استیشن 5 است.
   
سونی به‌تازگی فهرست بازی‌های رایگانی که در ماه دسامبر در اختیار مشترکین سرویس PS Plus قرار می‌گیرد را اعلام کرده است. این فهرست، درست مثل ماه نوامبر شامل سه بازی مختلف است که دو مورد از این تعداد از مجموعه بازی‌های PS4 و یک مورد برای PS4 و PS5 قابل دسترس خواهد بود. کاربران PlayStation Plus از تاریخ ۱ دسامبر می‌توانند Just Cause 4 و Rocket Arena را به‌صورت رایگان دانلود کنند.

Just Cause 4 جدیدترین نسخه از مجموعه اکشن و جهان باز جاست کاز است و Rocket Arena نیز یک بازی هیرو-شوتر در سبک سوم شخص است که در زمان انتشار امتیازات و نظرات مختلفی را دریافت کرده بود. قرار گرفتن نام Rocket Arena در میان فهرست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه دسامبر می‌تواند اتفاق مهمی برای این بازی بوده و به نقطه عطفی برای شناساندن بازی به یک جامعه کاربری بزرگ تبدیل شود. باتوجه به پشتیبانی PS5 از قابلیت backward compatibility، هردو بازی Just Cause 4 و Rocket Arena برای دارندگان کنسول جدید سونی نیز قابل استفاده خواهد بود. این دو بازی تا دوشنبه ۴ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۵ دی) قابل دریافت هستند.

اما بازی سومی که در فهرست این ماه پلی استیشن پلاس قرار گرفته، Worms Rumble از مجموعه‌ بازی‌های پلی استیشن 5 است. این بازی که در سبک بتل رویال و براساس مجموعه‌ی استراتژیک و قدیمی Worms ساخته شده، با پشتیبانی از قابلیت کراس پلی برای کنسول جدید سونی منتشر خواهد شد. برخلاف بازی Bugsnax که تنها نسخه‌ی PS5 آن برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قابل دسترسی بود، نسخه پلی استیشن 4 این بازی نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ضمناً باید به این نکته اشاره کنیم که مشترکین سرویس PS Plus همچنان می‌توانند بازی‌های ماه نوامبر را به‌صورت رایگان دریافت کنند. Middle-earth: Shadow of War و Hollow Knight: Voidheart Edition تا آخر این ماه (دوشنبه ۱۰ آذر) قابل دریافت هستند. دارندگان کنسول PS5 نیز می‌توانند تا ۱۵ دی Bugsnax را به رایگان دریافت و تجربه کنند. قبلاً تصور بر این بود که بازی‌های PS Plus پلی استیشن 5 تا دو ماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت، اما Worms Rumble نشان می‌دهد که این قضیه برای همه بازی‌ها صدق نخواهد کرد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :