تاریخ انتشار نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Vaporum: Lockdown مشخص شد

کد مطلب 2721 1399-06-13 18:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ سازندگان Vaporum: Lockdown در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاعاتی از دیگر نسخه‌های این عنوان به همراه ویدئویی از آن منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن‌ها باشید
گیم فا/ سازندگان Vaporum: Lockdown در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاعاتی از دیگر نسخه‌های این عنوان به همراه ویدئویی از آن منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Vaporum: Lockdown را باید عنوانی در سبک نقش‌آفرینی اول شخص دانست که همه‌ی بخش‌های آن تک‌نفره است و هیچ حالت چندنفره‌ای در خود ندارد. داستان این بازی در مورد دانشمندی به نام الی تلر (Ellie Teller) است که سعی دارد تا پرده از اسرار محیط پیرامون خود برداشته و دست بسیاری از انسان‌های تبهکار را رو کند. بد نیست بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از عناوینی نظیر Dungeon Master، Eye of the Beholder و Legend of Grimrock الهام گرفته‌اند. شرکت فت‌بات گیمز (Fatbot Games) نیز وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را به عهده دارد.

بازی Vaporum: Lockdown قرار است در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ (۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان اواخر امسال و نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان آن اوایل سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :