تریلر جدیدی از بازی Hunt: Showdown منتشر شد

کد مطلب 2722 1399-06-13 18:28
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

گیم فا/ تریلر جدیدی از بخش Trials Mode بازی Hunt: Showdown منتشر شد که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Hunt: Showdown را می‌توان یک بازی منحصر به فرد و جذاب چند نفره در سبک تیراندازی اول‌شخص به شمار آورد
گیم فا/ تریلر جدیدی از بخش Trials Mode بازی Hunt: Showdown منتشر شد که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Hunt: Showdown را می‌توان یک بازی منحصر به فرد و جذاب چند نفره در سبک تیراندازی اول‌شخص به شمار آورد. در دنیای تاریک و پر از دشمنان کشنده‌ی این بازی، بازی‌بازان باید به رقابت با یکدیگر پرداخته و برای رسیدن به هدف خود علاوه بر از بین بردن رقیبان و دشمنان گوناگون، زنده بمانند.

با این که احتمالا آخرین ساخته‌ی استودیوی کرایتک (Crytek) به مانند سایر بازی‌های تیراندازی و چند نفره همچون Fortnite یا Apex Legends از محبوبیت بالایی برخوردار نباشد اما با این وجود باز هم از دیدگاه منتقدین و طرفداران سبک بقا و تیراندازی یک عنوان شایسته به حساب می‌آید. حال به تازگی استودیوی کرایتک اعلام کرده است که در کنار حالت‌ها و بخش‌های PVP منحصر به فرد، یک حالت آزمایشی تک نفره نیز به نام Trials Mode به بازی Hunt: Showdown اضافه خواهد شد. به همین مناسبت نیز تریلری در مورد معرفی این بخش جدید در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت که در پایان همین خبر می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید.

طبق اعلام استودیوی کرایتک، حالت Trials Mode به همراه به‌روزرسان نسخه‌ی ۱٫۴٫۱ به بازی Hunt: Showdown اضافه خواهد شد. این حالت به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد بدون ترس از حضور دشمنان انسانی، به کاوش در مناطق مختلف بازی بپردازند و انواع مختلفی از ماموریت‌ها و چالش‌های منحصر به فرد و جدید را به تنهایی به پایان رسانند.

با این که حالت Trials Mode کاملا جدید به شمار نمی‌آید اما هم‌اکنون دارندگان بازی Hunt: Showdown می‌توانند آن را به صورت تک نفره تجربه کرده و از ماموریت‌ها و محتوای جدید آن به همراه دسترسی بیشتر به برخی از مناطق و نقشه‌های بازی لذت ببرند. همچنین اطلاعات جدیدی نیز از به‌روزرسان ۱٫۴٫۱ منتشر گردید که نشان می‌دهند علاوه بر بخش آزمایشی و منحصر به فرد Trials Mode، بازی‌بازان می‌توانند انتظار افزوده شدن قابلیت Duel-Wielding به بخش مدیریت منابع مختلف را داشته باشند. پیش از این در به‌روزرسان بزرگ ۱٫۴ شاهد آن بودیم که تغییرات بسیار زیادی در مدیریت و مصرف منابعی که بازی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، ایجاد شده است و حال در به‌روزرسان ۱٫۴٫۱ قرار است این ویژگی به نحو احسن کامل شود.

همچنین استودیوی کرایتک اعلام کرد که یکی از بهترین جنبه‌های حالت آزمایشی و تک نفره‌ی Trials Mode مربوط به پاداش‌های ارزشمند و منحصر به فرد آن می‌شود که در تریلر جدید این بازی به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود. بدون شک بازی‌بازان مختلف که به تجربه‌ی بازی Hunt: Showdown پرداخته‌اند با اسلحه‌ و تجهیزات منحصر به فرد آن آشنایی کاملی دارند و این آیتم‌ها برای بخش آنلاین بسیار درخشان و سرگرم‌کننده ظاهر می‌شوند. حال به نظر می‌رسد که بخش تک نفره‌ی Trials Modes نیز اسلحه و تجهیزات ویژه و افسانه‌ای را برای بازی‌بازان در نظر گرفته است که می‌توانند پس از تکمیل چالش‌ها یا ماموریت‌های گوناگون آن‌ها را به دست آورند.

استودیوی کرایتک اخیرا در خبری رسمی برنامه‌های آینده‌ی خود را برای پشتیبانی از بازی Hunt: Showdown اعلام کرد که همگی آن‌ها برگرفته از پیشنهادات و انتقاد‌های بازی‌بازان بوده است.

این بازی چند نفره هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :