تاریخ انتشار بازی ScourgeBringer مشخص شد

کد مطلب 2729 1399-06-13 18:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ شرکت فلاینگ اُک گیمز (Flying Oak Games) که در گذشته اطلاعاتی را پیرامون بازی ScourgeBringer در دسترس قرار داده بود، چند روز قبل نیز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرده است. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید
گیم فا/ شرکت فلاینگ اُک گیمز (Flying Oak Games) که در گذشته اطلاعاتی را پیرامون بازی ScourgeBringer در دسترس قرار داده بود، چند روز قبل نیز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرده است. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین دوبعدی هنوز هم نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و اکثر آن‌ها یاد و خاطره‌ی آثار قدیمی را برای ما زنده می‌کنند. ScourgeBringer نیز یکی از بازی‌های دوبعدی و پلتفرمر است که پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال بازی‌بازان قرار گیرد. قابل ذکر است که دو استودیوی فلاینگ اُک گیمز و دیر ویلجرز (Dear Villagers) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارند. در مراسم Gamescom 2020 نیز هم شاهد انتشار تریلری از این بازی بودیم.

بازی ScourgeBringer قرار است به‌زودی از دسترسی زودهنگام خارج شده و در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ (۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شود. ضمنا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی هم در دست توسعه قرار دارد و به همین دلیل، هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :