تاریخ انتشار بازی Pendragon مشخص شد

کد مطلب 2740 1399-06-13 19:59
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ سازندگان Pendragon که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، حالا تاریخ دقیق انتشار آن را اول مهرماه سال جاری اعلام کردند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید
گیم فا/ سازندگان Pendragon که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، حالا تاریخ دقیق انتشار آن را اول مهرماه سال جاری اعلام کردند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید.

Pendragon از سری عناوین جالب به سبک استراتژی محور است که اتفاقات یک فرمانروایی عجیب و غریب را روایت می‌کند. همه چیز به یک باره در این فرمانروایی تخریب شده و شما در نقش پادشاهی به نام آرتور (Arthur) باید حملات دشمنان را مهار کنید تا اوضاع دوباره سر و سامان پیدا کند. در این بین آیتم‌ها و امکانات ویژه‌ای هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. لازم به ذکر است که استودیوی اینکل (Inkl) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این عنوان را به عهده دارد.

بازی فوق قرار است در تاریخ 1 مهر 1399 (۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. همچنین زمزمه‌هایی مبنی بر توسعه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش سازندگان در این زمینه چه خواهد بود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :