تریلر جدیدی از بازی Paradise Lost منتشر شد

کد مطلب 2741 1399-06-13 20:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی پلوی آماروس (Ploy Amorous) اخیراً تریلر جدیدی از عنوان ماجرایی Paradise Lost را منتشر کرده است. این تریلر که به صورت سینمایی است، صحنه‌ی یک جنگ خونین را به صورت آهسته (Slow-Motion) در دوران جنگ جهانی دوم نمایش می‌دهد
گیم فا/ استودیوی پلوی آماروس (Ploy Amorous) اخیراً تریلر جدیدی از عنوان ماجرایی Paradise Lost را منتشر کرده است. این تریلر که به صورت سینمایی است، صحنه‌ی یک جنگ خونین را به صورت آهسته (Slow-Motion) در دوران جنگ جهانی دوم نمایش می‌دهد.

بازی Paradise Lost در دوران جنگ جهانی دوم روایت می‌شود و یک برداشتی متمایز نسبت به این دوران است. تریلر جدید منتشر شده از این بازی، صحنه‌ای خونین از تیراندازی در یک پناهگاه را نمایش می‌دهد. پس از این صحنه، تریلر جدید ۲۰ سال بعد را نمایش می‌دهد؛ جایی که Szymon به عنوان شخصیت اصلی بازی خود را در یک روز زمستانی در ورودی یک پناهگاه پیدا می‌کند.

ورود به این پناهگاه آغاز ماجراجویی شما در بازی Paradise Lost خواهد بود. شما باید گوشه و کناره‌های این پناهگاه را جستجو نمایید و اسناد محرمانه‌ای را پیدا کنید. همچنین باید قطعات مختلفی از یک پازل بزرگ را کنار هم قرار دهید تا تا از نابودی جهان به وسیله‌ی یک جنگ بی‌پایان جلوگیری کنید. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، بازی‌بازان باید تصمیمات مهمی را در طول بازی اتخاذ نمایند که بر آینده‌ی شما و جهان بازی تاثیرگذار است.

مشخصاً این تریلر سینمایی نمایانگر گیم‌پلی بازی Paradise Lost نیست. هدف این بازی عرضه بر روی کنسول های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی است. این بازی در سال جاری میلادی بر روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در تاریخی دیگر منتشر می‌شوند.

در همین خبر می‌توانید تریلر مذکور را مشاهده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :