Cyberpunk 2077 شامل گزینه سانسور محتوای نامناسب خواهد بود

کد مطلب 18637 1399-09-09 13:47
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

ویجیاتو/ طبق تایید سی دی پراجکت رد، بازی Cyberpunk 2077 شامل آپشنی است که به شما اجازه می‌دهد محتوای نامناسب آن را سانسور کنید.

هواداران سی دی پراجکت رد واقف هستند که این استودیو همیشه بازی‌هایی مخصوص بزرگسالان تولید می‌کند و در نتیجه احتمالا شامل محتوایی شود که مناسب افراد کم سن و سال‌تر نیست
ویجیاتو/ طبق تایید سی دی پراجکت رد، بازی Cyberpunk 2077 شامل آپشنی است که به شما اجازه می‌دهد محتوای نامناسب آن را سانسور کنید.

هواداران سی دی پراجکت رد واقف هستند که این استودیو همیشه بازی‌هایی مخصوص بزرگسالان تولید می‌کند و در نتیجه احتمالا شامل محتوایی شود که مناسب افراد کم سن و سال‌تر نیست. خشونت بسیار بالا، برهنگی و انواع و اقسام چیزهای دیگر در عناوین اخیر این استودیو به چشم خورده‌اند.

حال سایبرپانک ۲۰۷۷ هم با توجه به اطلاعات و ویدیوهایی که تا به امروز منتشر شده، قطعا شامل چنین مواردی می‌شود اما این بار سی دی پراجکت رد این انتخاب را به بازیکنان می‌دهد تا با غیرفعال‌سازی یک گزینه در بخش Options، چنین سناریوهای نامناسبی را تجربه نکنند.

لوکاژ بابیل یکی از اعضای سی دی پراجکت رد چندی پیش در توییتر حضور یافت به سوال یکی از مخاطبان درباره وجود «گزینه سانسور» در سایبرپانک پاسخ داد. این کاربر پرسیده بود آیا سناریوهایی که شامل برهنگی است، قابلیت سانسور دارد یا خیر. و پاسخ بابیل به این کاربر یک «بله» سرراست و واضح بود.

 
گرچه او توضیحات بیشتری راجع به این گزینه و نحوه کارکرد آن ارائه نکرد. با این حال، نیازی هم به توصیف جزئیات نیست. آپشن سانسور یا عدم سانسور محتوای بزرگسالان از چند سال پیش در برخی بازی‌های بزرگ و مطرح مشاهده شده و در ضمن اگر Cyberpunk 2077 بخواهد در برخی مناطق دنیا (از جمله چین) عرضه شود، مجبور است یک سری محتوای خشن و نامناسب را به طور کامل حذف کند.

ویچر ۳ صحنه‌های خشونت‌آمیز یا محتوای مخصوص بزرگسالان آنچنان زیادی نداشت و در ضمن می‌شد با انتخاب‌های متفاوت آن‌ها اصلا سراغ آن‌ها نرفت، یا اینکه صحنه مورد نظر را رد کرد. با این حال سی دی پراجکت رد تصمیم گرفته رویکرد متفاوتی در رابطه با سایبرپانک ۲۰۷۷ در پیش بگیرد.

با تمام این اوصاف گزینه سانسور محتوای بزرگسالان در بازی جدید سی دی پراجکت رد اهمیت بیشتری دارد چراکه چنین محتوایی – طبق تایید توسعه‌دهندگان – در بازی مذکور به وفور یافت می‌شود. و اینکه استودیو لهستانی دارد انتخاب را به خود مخاطبان می‌دهد تا تصمیم بگیرند شاهد چنین مواردی در نایت سیتی باشند یا خیر.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) برای پی سی، گوگل استیدیا، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :