تصاویر | Audi RS7 ماشین شگفت انگیز با قدرت 730 اسب بخار!

کد مطلب 1177 1399-05-14 20:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خودرویی شگفت انگیز که کمتر مثل آن پیدا می‌شود!  خودرو Audi RS7 که به تازگی در برخی کشورها برای فروش وارد بازارها شده است، در اروپا برای مدت نسبتا زیادی است که به فروش می‌رسد.


تصاویر | Audi RS7 ماشین شگفت انگیز با قدرت 730 اسب بخار!   


دسته بندی : دنیای خودرو


ABT این Audi را به خودرویی با 730 اسب بخار تبدیل می‌کند.خودرویی شگفت انگیز که کمتر مثل آن پیدا می‌شود! 
خودرو Audi RS7 که به تازگی در برخی کشورها برای فروش وارد بازارها شده است، در اروپا برای مدت نسبتا زیادی است که به فروش می‌رسد. به همین دلیل است که این خودرو توجه بسیاری از تیونرهای مشهور را به خود جلب کرده است. ABT یکی از اولین تیونرها بود که در پایان ماه ژانویه RS7 را تغییر داد. 
 
 
RS7-R دارای پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر تویین توربو (توربو دوقلو) بوده که می‌تواند قدرتی معادل 730 اسب بخار و گشتاور 920 نیوتن-متر را تولید کند. این هیولا که بر چرخ‌های 22 اینچی سوار است دارای سیستم اگزوز چهارگانه‌ای است که با اگزوزهای دوتایی RS7 استاندارد جایگزین شده است. بدنه این خودرو نیز دستخوش تغییراتی شده که اسپویلر روی کاپوت، دیفیوزرهای هدایت کننده هوا و بالچه‌های فیبر کربنی در سپرها از جمله آن هستند.
 
 
ABT همچنین کمی تغییرات درون کابین RS7 ایجاد کرده و الیف کربن و چرم آن را افزایش داده است. بر روی داشبورد آن عدد 125 حک شده که نشان دهنده تعداد و تولید محدود نمونه RS7-R است. این خودرو در واقع متعلق به راننده مشهور آلمانی به نام Daniel Abt است و امضا وی نیز بر روی کنسول میانی حک شده است. 
 
 
سرعت و شتاب دقیق این خودرو از سوی تیونر منتشر نشده است اما برای نمونه استاندارد این خودرو که قدرت 591 اسب بخار دارد، شتاب 0 تا 100 کیلومتر معادل 3.6 ثانیه است و بیشینه سرعت آن به 305 کیلومتر در ساعت میرسد.   
 
Audi RS7 با تیونینگ ABT  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :