Park Master؛ استاد مسلم پارک ماشین باشید

کد مطلب 2785 1399-06-13 23:12
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ویجیاتو/ بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم. مدت زمان زیادی از عرضه بازی‌های مختلف برای موبایل می‌گذرد و با توجه به بالا رفتن تعداد مخاطبین، امروزه می‌توانیم از اندروید و iOS به عنوان یک پلتفرم گیمینگ مستقل یاد کنیم
ویجیاتو/ بازی‌های موبایلی پدیده تازه‌ای نیستند که اخیرا با گسترششان روبه‌رو شده باشیم. مدت زمان زیادی از عرضه بازی‌های مختلف برای موبایل می‌گذرد و با توجه به بالا رفتن تعداد مخاطبین، امروزه می‌توانیم از اندروید و iOS به عنوان یک پلتفرم گیمینگ مستقل یاد کنیم. پلتفرمی که به واسطه عرضه عناوینی مانند Call of Duty Mobile یا پابجی و فورتنایت به شدت در حال رشد است.

طبیعی است که با گسترش و پیشرفت بازی‌های موبایلی، سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرا کردنشان نیز به‌روز‌تر یا به عبارتی قوی‌تر می‌شود. این روزها با توجه به حجم بالای اپلیکیشن‌ها و فایل‌های مختلفی که درون تلفن هوشمندمان به همراه داریم، مدیریت حافظه یک چالش بزرگ محسوب می‌شود. چالشی که دائما ما را در دو راهی حفظ یا پاک کردن فایل‌های مورد علاقه‌مان قرار می دهد.

در این بین بازی‌های کم حجم موبایل می‌تواند نجات‌بخش تلقی شود. درمیان تمام بازی‌هایی که حجم زیادی از حافظه‌مان را اشغال می‌کنند، بازی کم حجم Park Master با توجه به محتوای سرگرم‌کننده و ساده‌اش می‌تواند یاری‌بخش روزهای کم حافظه‌ایمان باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 69 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :