بازی Goonya Fighter: Purupuru Shokkan Edition معرفی شد

کد مطلب 2786 1399-06-13 23:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی موتان (Mutan) در خبر خوبی به معرفی بازی Goonya Fighter: Purupuru Shokkan Edition پرداخت. همچنین تریلری هم از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده بفرمائید
گیم فا/ استودیوی موتان (Mutan) در خبر خوبی به معرفی بازی Goonya Fighter: Purupuru Shokkan Edition پرداخت. همچنین تریلری هم از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده بفرمائید.

اگر از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ باشید، احتمالا با بازی Goonya Fighter: Purupuru Shokkan آشنایی دارید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول ذکر شده قرار گرفت و حدود ۱۶۰ هزار نسخه از آن هم به فروش رفت که برای یک عنوان معمولی نمی‌تواند آمار بدی باشد. در این بازی به سبک مبارزه‌ای، شما باید کنترل شخصیت‌های دوست داشتنی و بامزه‌ای را به عهده گرفته و حالت‌های متنوعی را برای نبرد با دشمنان انتخاب کنید. همچنین با کسب امتیازات مختلف قادر هستید تا نسبت به شخصی‌سازی کاراکتر خود اقدام کنید. قابل ذکر است که استودیوی موتان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

حال نسخه‌ای از بازی فوق با نام Goonya Fighter: Purupuru Shokkan Edition برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شده است و باید دید که چه زمانی از تاریخ دقیق انتشار آن رونمایی خواهد شد.

گفتنی است که نسخه‌ی جدید با حالتی بسیار جذاب همراه خواهد بود و احتمال می‌رود که مورد استقبال هواداران نیز قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری از این بازی مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :