حق امتیاز اختراع موبایل با نمایشگر ۲ قسمتی

کد مطلب 1183 1399-05-14 20:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قسمت پایینی و کوچکتر نمایشگر می تواند ۱۸۰ درجه بچرخد.   به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت چینی ویوو حق امتیاز اختراع یک موبایل را ثبت کرده که شکل آن مشابه موبایل نوکیا ۵۷۰۰اکسپرس موزیک است که قسمت پایین نمایشگر آن متحرک بود.


حق امتیاز اختراع موبایل با نمایشگر ۲ قسمتی   


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


شرکت چینی ویوو حق امتیاز اختراع موبایلی را ثبت کرده که نمایشگر آن به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت پایینی و کوچکتر نمایشگر می تواند ۱۸۰ درجه بچرخد. 
به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت چینی ویوو حق امتیاز اختراع یک موبایل را ثبت کرده که شکل آن مشابه موبایل نوکیا ۵۷۰۰اکسپرس موزیک است که قسمت پایین نمایشگر آن متحرک بود.
 
تصاویر حق امتیاز اختراع ویوو نشان دهنده یک نمایشگر تمام صفحه است که قسمت پایین آن ۱۸۰ درجه می چرخد. با توجه به تصاویر به نظر می رسد این موبایل دارای ۲ نمایشگر(یکی بزرگتر و بخش پایینی کوچکتر) است.
 
همچنین در طراحی های همراه این حق امتیاز نشان داده شده که حتی اگر نمایشگر به سمت پشت چرخیده باشد، همچنان کاربر می تواند از آن استفاده کند.
 
در یکی از طرح ها کیبوردی روی نمایشگر پایینی دیده می شود. علاوه بر آن امکان دارد نوتیفیکیشن ها نیز در این نمایشگر کوچکتر دیده شود.
 
طبق طرح ها سوراخی در قسمت بالا و وسط نمایشگر دیده می شود.هیچ اسکنر اثر انگشتی روی نمایشگر دیده نمی شود و این بدان معنا است که احتمالا حسگر مربوط به آن زیر نمایشگر قرار دارد.
 
 البته ثبت این حق امتیاز به معنای ساخت و عرضه این دستگاه نیست.  احتمال دارد شرکت ویوو با توجه به فناوری های استاندارد فعلی نتواند آن را بسازد.
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :